Joanna Krupa jest wdzięczna. „Modlę się, aby…”

Joanna Krupa to polsko-amerykańska modelka i jurorka Top Model w TVN.

Z powodu narodzin córeczki Ashy-Leigh Nunes w 2018 roku, a także epidemii koronawirusa Joanna Krupa miała dłuższą przerwę jeśli chodzi o pełnowymiarową pracę.

Z uwagi na Covid-19 castingi do 9 edycji Top Model odbywały się on line. Teraz jednak już jak najbardziej w realu realizowane są nagrania do programu. Z tego też względu Joanna wróciła do Polski.

Kilka dni temu pokazała polski pokoik dla Ashy, a teraz trochę szerzej napisała o swojej wdzięczności. Dla osób mieszkających w Polsce, jej wpis może być zaskoczeniem.

 

Przypomnijmy, że w Stanach Zjednoczonych jest 3,11 miliona potwierdzonych przypadków zachorowań na koronawirusa i 134 tysiące zgonów. W Polsce odpowiednio 36,6 tysięcy/1542. Oczywiście w USA mieszka znacznie więcej ludzi jednak i tak liczba zmarłych robi wrażenie.

 

I właśnie z tego powodu, że może pracować w Polsce – Joanna Krupa jest bardzo wdzięczna. Jurorka napisała:

 

Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogę być na planie @topmodelpolskatvn, robiąc to, co kocham w tych trudnych czasach, gdy tak wielu traci środki do życia. Moje serce bije dla świata, zwłaszcza USA, ponieważ wydaje się, że nie możemy powstrzymać tego wroga.

 

Dalej Joanna Krupa przyznała, że modli się o rozwiązanie, a tymczasem na planie programu Top Model wszyscy starają się zachować zasady bezpieczeństwa:

 

Modlę się, aby rozwiązanie pojawiło się wcześniej niż później🙏🏻, ale w międzyczasie musimy zrobić wszystko, założyć maski i przestrzegać wskazówek bezpieczeństwa. Mimo że liczba zgonów w USA stale spada, liczba zgonów powinna wynosić zero, ale media muszą się na tym skupić zamiast na liczbie przypadków.

Zanim ktokolwiek zapyta … mamy na planie lekarza, który upewni się, że wszyscy przestrzegają protokołów, w przeciwnym razie nałożą ogromne grzywny. Produkcja bardzo poważnie traktuje dystans społeczny na planie. Załoga nosi maski i podczas filmowania ciągle dezynfekujemy ręce. Traktujemy to bardzo poważnie, chociaż ta kwestia jest dość ograniczona w Europie.

 

Zobacz też: Kasia Dziurska ostro skrytykowana przez Daily Mail! „Za bardzo wyzywająca jak na wesele!” (FOTO)

 

fot. https://www.instagram.com/joannakrupa/

Komentarze

Komentarze