Joanna KRUPA szczupła i zgrabna? – Zgadnij ILE KILOGRAMÓW przybrała w CIĄŻY!?

Ciąża to ten czas, gdy przybywanie kilogramów jest jak najbardziej uzasadnione.

O ile na co dzień „boimy się” dodatkowych kilogramów, o tyle w stanie błogosławionym są one nawet mile widziane. Jeśli kobieta nie przybiera na wadze, to może być to nawet powód do niepokoju.

 

Prawidłowa waga w ciąży

Prawidłowa waga w ciąży zależy od wielu czynników takich jak – wiek kobiety, wzrost, dotychczasowa masa ciała, czy poziom aktywności fizycznej przed i w trakcie ciąży. Ile zatem kobieta powinna przytyć, czy też raczej przybrać w ciąży i czy w tej normie mieści się Joanna Krupa?

W stanie błogosławionym powinno nam przybyć ok 10-12 kg. Składają się na nie – przede wszystkim dziecko (3-4 kg), macica, łożysko, płyn owodniowy, powiększone piersi, krew i inne płyny ustrojowe.

 

Idealne ciało

A jak ciążowe kilogramy ocenia Krupa? O swojej figurze napisała w emocjonalnym wpisie:

 

„Uświadomiłam sobie, jak trudno jest być sobą. Pamiętam dni, w których myślałam, że muszę schudnąć, ponieważ zawsze był nacisk, aby być idealną, szczególnie w mojej branży. Teraz spoglądam wstecz i myślę, że moje ciało było jak jakaś bomba i nigdy nie wziąłbym tego za pewnik, tak jak kiedyś, i jeśli kiedyś tak będzie wyglądać, postaram się je pokochać jeszcze bardziej niż przedtem 😂🥰🙏🏻 kochaj siebie bez względu na to, jaki rozmiar, kształt lub czas jest w twoim życiu”

 

krupa, ciąża
fot. instagram.com/joannakrupa/

 

Cięższa Joanna

Jak widać ciąża modelki ukazała jej inną perspektywę postrzegania własnego ciała i wyglądu. Joanna Krupa przekonała się, że „ideał” nie zawsze musi być szczupły. Jurorka top model ma 170 cm wzrostu i przed ciążą deklarowała, że waży zaledwie 53 kg. Teraz napisała:

 

„Będąc w 8 miesiącu ciąży (35 tydzień) i 30 funtów (13,6 kilograma) cięższa, doceniam ciało, które miałem przed ciążą.”

 

Przed Joanną jeszcze miesiąc do rozwiązania, a już przybrała troszkę więcej niż zakładane 10-12 kg. Mimo to – wygląda pięknie, a dodatkowe kilogramy nie mają znaczenia!

Zobacz też: Ale wpadka! Julia WIENIAWA i Natalia SIWIEC pojawiły się w TYM SAMYM ubraniu! Zobacz, KTÓRA z nich LEPIEJ wygląda? (FOTO)

https://www.instagram.com/p/B3Ctgr7hm_Z/?igshid=4nxgg5i63lzq

fot. instagram.com/joannakrupa/

 

 

Komentarze

Komentarze