Joanna Moro URODZIŁA! Na zdjęciach pokazała NAGĄ…

Joanna Moro została po raz trzeci mamą. Aktorka, która wychowuje już dwóch chłopców, tym razem powitała na świecie upragnioną córeczkę. Gwiazda wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pokazała nagą…

To dziewczynka!

Joanna Moro została po raz trzeci mamą. Aktorka, znana m.in. z roli Anny German, ma już dwóch synów – 9-letniego Jeremiego i 7-letniego Mikołaja, których tatą jest jej mąż Mirosław Szpilewski. Tym razem gwiazda została mamą upragnionej córeczki. Anna pochwaliła się zdjęciami małej na swoim Instagramie.

„Od dziś rano jest już z nami Nasza Kochana Kruszynka, Nasza Miłość i Wielka Radość!!!” – napisała dołączając zdjęcia dziecka.

nagą
Instagram

Od razu zaczęła karmić piersią

Na opublikowanych w sieci fotografiach widzimy, że aktorka zaczęła już karmić dziecko piersią. Moro jak widać jest wielką zwolenniczką naturalnego karmienia i doskonale zdaje sobie sprawę z korzyści, jakie niesie ono zarówno dla matki, jak i dla dziecka.

Mimo iż wiele kobiet nie chce pokazywać się podczas karmienia, Anna nie wstydziła się opublikować zdjęcia z odsłoniętą piersią, na którym widzimy, jak karmi małą. Na fotkach możemy też zobaczyć twarz dziewczynki.

nagą
Instagram

Gratulacje od fanów

W komentarzach pod postem posypały się gratulacje i życzenia od fanów.

„Gratulacje. Oby Pani córeczka była piękną silną kobietą”.

„Gratuluję Asiu, przepiękne zdjęcia. Cudne te Twoje Maleństwo, buziaki i dużo miłości ♥️♥️♥️”.

„Obserwując pani profil od tak dawna czułam się jakbym czekała na dzieciątko kogoś mi znanego, bliskiej koleżanki znajomej ! ❤️ dużo zdrówka dla was. Gratulacje, kruszynka też jest idealna.😍”. 

„Ja też została mamą córki. Też karmię piersią, mimo iż nie jest to łatwe, ale wiem, jakie to jest ważne”.

„Brawa za karmienie piersią!” – pisali fani.

My również przyłączamy się do tych gratulacji!

Czytaj też: DRAMAT u Joanny Moro! Wkrótce rodzi a okazało się, że…

nagą
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze