Joanna Moro ZNÓW się rozebrała! Przesadza? (Zdjęcia!)

Joanna Moro słynie z tego, że lubi pokazywać swoje ciało. Mimo iż aktorka ma już za sobą trzy ciąże, nie ma najmniejszych problemów z nagością. Co pokazała tym razem?

Miłośniczka naturalności

Joanna Moro bardzo często wrzuca na swojego Instagrama odważne, półnagie zdjęcia. Patrząc na fotki wiele osób zadaje sobie pytanie, czy aktorka przypadkiem nie pomyliła fachu i nie powinna zostać modelką „Playboya”? Moro właśnie wrzuciła do sieci zdjęcia z plaży, na których widać jej półnagie piersi.

rozebrała
IG

Pokazała jak karmi

W styczniu Joanna rodziła swoje trzecie dziecko – córeczkę Ewę, którą do dziś karmi piersią. Z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią aktorka opublikowała zdjęcia, na których widzimy, jak oddaje się tej czynności… na plaży.

Czytaj też: Joanna Moro pokazała się NAGO na plaży! „Niesmaczne zdjęcie” – skomentował fan

„Wiecie , ze wczoraj właśnie skończył się 20 światowy tydzień karmienia piersią! My się karmimy, przytulamy, dotykamy, śmiejemy i patrzymy sobie w oczy – najpiękniejsza więź matki z dzieckiem … Jest tyle zalet karmienia piersią… Taka symbioza dwóch organizmów … Jakie Wy macie doświadczenia z karmieniem piersią ? My – same pozytywy 😀” – napisała pod serią zdjęć Joanna.

rozebrała
IG

Oburzeni internauci

Publiczne karmienie piersią nie do końca przypadło d gustu internautom, którzy wytknęli aktorce w komentarzach, że nie powinna się afiszować z tak intymną czynnością na oczach innych ludzi.

„Czy to konto jest od chwalenia się dzieckiem”.

„Super, ale po co się z tym afiszować…? Głupota XXI wieku”.

„Nigdy tego nie zrozumiem…”.

„Ogarnij się kobieto, a kogo to obchodzi, że lubisz karmić. Zostaw to dla siebie”.

„Trochę kultury”.

„A to już nie ma innych miejsc do karmienia tylko plaża?” – pisali oburzeni obserwatorzy aktorki.

Mają rację?

rozebrała
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze