Joanna Przetakiewicz zrobiła TO na kwarantannie! Fani nie mogli uwierzyć!

Joanna Przetakiewicz zaskoczyła swoich fanów i wrzuciła do sieci bardzo osobliwy filmik. Widzimy na nim, jak słynna bizneswoman leży w wannie i…

W obliczu kwarantanny

Od prawie dwóch tygodni mamy w Polsce kwarantannę. Podobne restrykcje wprowadzono również w innych krajach świata, a wszystko to ma na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Niestety, siedzenie w domu daje się wielu osobom we znaki. Bo przecież, ile można oglądać telewizję, czytać książki i kursować z salonu do kuchni? Jak znosi ten trudny czas Joanna Przetakiewicz?

Aktywna bizneswoman

Joanna Przetakiewicz prowadziła jak dotąd bardzo aktywny tryb życia. Dużo podróżowała po świecie i organizowała w Polsce spotkania biznesowo-coachowe z kobietami. Jednak teraz gwiazda siedzi zamknięta w czterech ścianach swojego domu. Na szczęście, nie jest w nim sama, ponieważ jest z nią jej partner Rinke Rooyens oraz jej synowie.

Czytaj też: Klaudia El Dursi NAGO w wannie! Odważnie?

nago
IG

Filmik z wanny

Joasia wrzuciła właśnie do sieci filmik, na którym widzimy, jak leży w wannie wypełnionej pianą. W pewnym momencie możemy zobaczyć jej nagie uda – Asia zaczyna je myć i wyjaśniać, jak zwykle dba o ciało…

Gwiazda podpisała wideo:

„Chodź ze mną do łazienki 🙂 BEAUTY MANAGMENT #zostajewdomu #zróbtosama CHWILA PRZYJEMNOŚCI I SPOKOJU ciagle nie miałyśmy na to czasu a teraz … bardzo proszę! Aż za wiele… zaczynam się tym zajmować na poważnie 😉 Napisz proszę swoje sposoby na peelingi, maseczki, masaże i co tylko masz dobrze sprawdzone. Wybiorę najlepsze, pokaże Wasze sposoby, oznaczę. Uczmy się od siebie nawzajem♥️”.

W ogniu krytyki

Nie wszystkim jednak filmik przypadł do gustu. Są tacy, którzy zarzucają Joannie, że leży zadowolona w wannie, podczas gdy cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa.

W obronie Joanny stanęła jedna z jej fanek, która napisała:

„Współczuje Pani.. nie można w szmince do wanny, nie można nalać wody do wanny bo nie eko, nie można się śmiać i relaksować bo pandemia. Matko!!! Zawiść, smutek lęk tych ludzi wyrażających takie opinie nigdzie nas nie doprowadzi, wręcz można sfiksować. Właśnie wielkie brawa dla Pani Joanny, ze potrafi złapać balans! Cieszyć się życiem mimo trudności! Dba o siebie i szuka przyjemności!”.

Zobaczcie o co dokładnie poszło:

Czytaj też: Najsłynniejsza modelka „plus size” pokazała się NAGO w CIĄŻY! (WIDEO OD LAT 18!)

https://www.instagram.com/p/B-IAWu9lYDk/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze