Justyna Kowalczyk URODZIŁA! Znamy imię dziecka!

Justyna Kowalczyk- Tekieli w maju pochwaliła się na Instagramie, że wraz z mężem, Kacprem Tekieli, spodziewają się dziecka. Wczoraj Kacper Tekieli zamieścił na swoim Instagramie wymowny wpis sugerujący, że nowy członek rodziny jest już w domu!

5 września mąż Justyny Kowalczyk zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie gór, które podpisał datą 5 IX 2021 oraz oznaczył hashtagiem „dom”. Justyna Kowalczyk- Tekieli tajemniczo skomentowała wpis, wstawiając ikonkę serduszka ze wstążką oraz buźki dziecka. To było na tyle wymowne, że pod postem posypały się gratulacje.

 

 

Dziecko Justyny Kowalczyk- Tekieli

Medalistka olimpijska oraz mistrzyni świata w biegach narciarskich urodziła swoje pierwsze dziecko. O ciąży sportsmenki wiemy już od maja. Od tego czasu Justyna Kowalczyk- Tekieli chętnie wstawiała na swojego Instagrama radosne zdjęcia dokumentujące jej wyczyny sportowe… w stanie błogosławionym! Niejednokrotnie spotykało się to z krytyką ze strony internautów, oraz zarzutami co do narażania życia i zdrowia nienarodzonego dziecka. Jak widać, to nie zraziło Justyny- była pewna siebie i wiedziała co robi.

Mąż Justyny Kowalczyk- Tekieli jest alpinistą. Niedługo przed porodem, polska narciarka wybrała się ze swoim mężem na Kasprowy Wierch, co było niewątpliwie odważnym wyczynem!

 

Źródło: www.instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli/

 

Dziecko Justyny Kowalczyk- Tekieli jest już na świecie!

Według nieoficjalnych informacji, Justyna Kowalczyk- Tekieli urodziła 2 września. Na świat przyszedł chłopiec, któremu para dała bardzo oryginalne imię. Synek polskiej sportsmenki otrzymał imię Hugo.

 

ZOBACZ TEŻ: Karolina Małysz wyszła za mąż! Wiemy, jak wyglądała suknia

 

Źródło: www.sport.wprost.pl,  www.parenting.pl

 

Komentarze

Komentarze