Justyna STECZKOWSKA odchodzi z CZARNYM WORKIEM! Fani PIEJĄ z ZACHWYTU bo… (VIDEO)

Na początek chcemy Was uspokoić. Piosenkarka tak naprawdę nigdzie nie odchodzi, zamieściła jednak frapujący filmik z wakacji!

W końcówce nagrania widzimy jak Steczkowska odchodzi gdzieś, w stronę horyzontu z czarnym workiem. Video pochodzi z wakacji w Grecji:

 

„Wylądowaliśmy na jakiejś bezludnej wyspie płynąc jachtem.”

 

Zaczyna wokalistka i dalej opowiada:

 

„Zobaczyliśmy ogrom śmieci i po prostu postanowiliśmy to pozbierać. Za każdym razem jak jesteśmy na wakacjach to to robimy.”

 

fot. instagram.com/justynasteczkowska/

 

I faktycznie pani Justyna z rodziną, zaczynają zbierać śmieci. Następnie z pełnymi workami Steczkowska wraz z Patrysią (o ile dobrze usłyszeliśmy imię) odchodzi ze śmieciami gdzieś dalej. Jak mówi piosenkarka, odpady zawiozą do miasta i tam wyrzucą w przeznaczonym do tego miejscu.

Fani zachwyceni są taką postawą. Na isntagramie piszą:

 

„Super Jus! Tylko brać z ciebie przykład kochana! ❤️”

„”Cudny z ciebie czlowiek❤️❤️❤️❤️😍cieply taki ❤️”

„Jestem dumna, że mam tak wspaniałą idolkę. @justynasteczkowska kolejny raz pokazała nam Pani jak ogromne ma Pani serduszko. Warto pomagać nie tylko ludziom, ale także naszej Ziemi. Helenka jest małą bohaterką❤️! To wspaniałe, że taka mała dziewczynka potrafi zrobić tyle dobrego dla naszej planety! Jest malutkim cudeńkiem❤️! Pozdrawiam Was ciepło i całuje. Do zobaczenia 😇”

Czytaj także: Lipiec BEZ plastiku Anna MUCHA świętuje na SWÓJ sposób! Zobacz JAK! (FOTO)

 

Jednak video zamieszczone przez Steczkowską jest frapujące z kilku powodów. Z jednej strony, niezaprzeczalnie piosenkarka daje dobry przykład. Widać też, że jest przygotowana do takiej akcji – naszykowane ma worki na śmieci, na ręce założyła białe rękawiczki. Z drugiej strony, uwagę zwraca ogólny look pani Justyny. Ma kapelusz, okulary przeciwsłoneczne, koronkowy biały top i… stringi(!)

 

fot. instagram.com/justynasteczkowska/

 

Pytanie zatem czy zbieranie śmieci na wakacjach to faktycznie rodzinny zwyczaj u wokalistki, czy też było to video zaaranżowane na potrzeby social media? Oceńcie sami – video poniżej.

 

 

https://www.instagram.com/p/B0JtiK8gGYB/

 

fot. instagram.com/justynasteczkowska/

Komentarze

Komentarze