Justyna Żyła przyznaje, że BYŁA NA TERAPII MAŁŻEŃSKIEJ. Opowiedziała też o BYŁYM MĘŻU!

Justyna Żyła to była żona znanego skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Jest od niedawna prowadzącą programu telewizyjnego pt. „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!” na kanale Active Family. Mimo, że sama nie do końca radzi sobie z panowaniem nad emocjami w mediach społecznościowych, w programie wciela się w rolę mediatorki. Pomaga rozwiązywać problemy małżeńskie zgłaszających się par.

W jednym z ostatnich odcinków programu „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta” wystąpiły skłócone ze sobą teściowa oraz synowa. Celebrytka, a zarazem prowadząca zaproponowała paniom wizytę u psychoterapeuty, powołując się na własne doświadczenia małżeńskie.

Też przechodziłam terapię małżeńską. To żadna ujma, żaden wstyd. Nie każdy ma takie doświadczenie jak terapeuta- powiedziała celebrytka. 

W jednym z wywiadów sprzed kilku miesięcy, była małżonka Piotra Żyły przyznała, że terapia małżeńska nie zakończyła się powodzeniem, ponieważ były mąż szybko z niej zrezygnował.

Na terapii byliśmy tylko raz. Mąż zrezygnował, gdy psycholog zaproponowała nam podpisanie kontraktu małżeńskiego. Namawiałam go na drugą terapię, ale się nie zgodził.

Zobacz też: Justyna Żyła znów pierze publicznie brudy! Nie uwierzysz, co powiedziała O BYŁYM TEŚCIU!

Źródło: Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta (ActiveFamily), pudelek.pl

Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze