Karmił męża siłą. Teraz odpowie za jego śmierć!

Mieszkaniec amerykańskiego miasta San Diego w Kalifornii jest podejrzany o nakarmienie męża siłą, co doprowadziło do jego śmierci – czytamy na portalu Daily Mail.

Usłyszał zarzut morderstwa

65-letni Thomas Zupner został oskarżony o zamordowanie swojego 62-letniego męża Blake’a Sinowskiego 17 września 2019 roku. Mężczyźni byli małżeństwem przez 11 lat.

Feralnej nocy przedstawiciele szeryfa przybyli na ranczo pary, gdzie zastali Sinowskiego bez oznak życia. Przybyli na miejsce zdarzenia ratownicy potwierdzili jego zgon. Przyczyną śmierci Amerykanina była niedrożność dróg oddechowych i asfiksja mechaniczna (uduszenie).

Zastępca prokuratora okręgowego Meredith Pro zasugerowała, że ​​podczas „gwałtownej walki” Zapner siłą wepchnął jedzenie do ust swojego męża. Podczas konfrontacji próbował związać Sinowskiego krawatami. Według Pro, Zapner doskonale wiedział, że jego działania zagrażały życiu Sinowskiego.

Prokurator powiedział również, że Sinowski powiedział ludziom, że jego stosunki z Zupnerem „pogorszyły się w ostatnich miesiącach”, a zachowanie Zupnera stało się „bardziej nieobliczalne”.

Czytaj też: Planujesz ZAJŚĆ W CIĄŻĘ? Uważaj! TA CHOROBA może przyczynić się do TWOJEGO NAGŁEGO ZGONU

Prawnik Paul Fingst sprzeciwił się temu mówiąc, że zmarły cierpiał na różne problemy zdrowotne i powiedział, że jego klient próbował uratować życie męża karmiąc go, co przypadkowo doprowadziło do jego śmierci. Fingst podkreślił, że Zapner już wcześniej skutecznie niszczył Sinowskiemu karmiąc go siłą.

„Ofiara miała problemy zdrowotne, które przez długi czas nie reagowały na leczenie. Zakładamy, że jedyną poprawną wersją jest fakt, że Thomas Zapner działał z miłości do swojego męża” – powiedział Fingst.

Zapner został zwolniony za kaucją w wysokości 250 tysięcy dolarów. Następne posiedzenie sądu zaplanowano na 10 sierpnia.

Źródło: Daily Mail

Zdjęcie: Daily Mail

Komentarze

Komentarze