Karolina Szostak opowiedziała o SWOJEJ CIĄŻY!

Karolina Szostak wprawdzie nie jest jeszcze w ciąży, ale jest przekonana, że w najbliższej przyszłości zostanie mamą. Czy 45-letnia dziennikarka zdecyduje się już wkrótce na dziecko?

Kim jest Karolina Szostak?

Karolina Szostak urodziła się w 1975 roku w Warszawie. Prezentuje serwisy sportowe po Wydarzeniach i na antenie Polsat News. Przez wiele lat była jedyną kobietą w sportowej redakcji Polsatu, w kanałach sportowych stacji pełniła funkcję wydawcy magazynów. Od 2000 jest dziennikarką Polsat Sport, a od 2011 również Polsat Sport News.

Metamorfoza Karoliny

11 kwietnia 2017 roku Karolina wydała debiutancką książkę pt. „Moja spektakularna metamorfoza” poświęconą głównie jej walce z otyłością. Ponadto wydała dwie inne pozycje z dziedziny sztuki kulinarnej. Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie gwiazda naprawdę sporo schudła.

Czytaj też: Nicki Minaj została po raz pierwszy MAMĄ! Synek czy córka?

Skończyła 45 lat

Niedawno Szostak skończyła 45 lat. Jej urodziny zbiegły się z 20. urodzinami stacji Polsat Sport.

„Datę 15 sierpnia zawsze oznaczała czerwona kartka w kalendarzu. W dzieciństwie wszyscy w tym czasie mieli wakacje, więc nie świętowałam urodzin z rówieśnikami. Gdy dorosłam, starałam się wyjeżdżać. Kilka razy zdarzyło mi się zrobić spływ kajakowy. W tym roku mój przyjaciel zorganizował mi piękne przyjęcie w ogrodzie. Wpadło kilkoro znajomych i świętowaliśmy na łonie natury” – powiedziała dodając, że stacja Polsat Sport, w której pracuje, także świętowała ostatnio urodziny.

ciąży
IG

„To takie moje dziecko. Świętowałam więc urodziny własne i stacji jednocześnie”.

Chce mieć dziecko

Zapytana o plany na przyszłość odpowiedziała:

„Dom, fajny mężczyzna i dziecko” – mówi, dodając, że póki co nie chce zapeszać i mówić o swoich planach związanych z ciążą.

„Nie lubię mówić o rzeczach tak prywatnych. Człowiek coś naopowiada, a potem czuje się niezręcznie i głupio, bo życie pisze różne scenariusze”.

Źródło: Rewia

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze