Nicki Minaj została po raz pierwszy MAMĄ! Synek czy córka?

Nicki Minaj została właśnie mamą! Słynna raperka urodziła swoje pierwsze dziecko, którego tatą jest jej mąż Kenneth Petty. Synek czy córeczka?

Kim jest Nicki Minaj?

Nicki Minaj jest amerykańską piosenkarką, autorką tekstów piosenek, modelką i aktorką pochodzenia trynidadzkiego. To jedna z najlepszych i zarazem najgorętszych raperek świata, autorka takich przebojów jak: „Anaconda”, „Black Barbie” czy „Chun Li”.

Została mamą

Nicki Minaj urodziła w środę w Los Angeles swoje pierwsze dziecko – donosi The Times. To pierwszy potomek 37-letniej artystki i jej męża, Kennetha „Zoo” Petty’ego. Para pobrała się w październiku zeszłego roku, po około roku bycia razem. Wcześniej umawiali się, kiedy raperka miała 16 lat i mieszkała w nowojorskim Queens.

Czytaj też: Znamy szczegóły porodu Lary Gessler! Będzie rodzić w…?

mamą
IG

Zmysłowa sesja

Minaj, która tak naprawdę nazywa się Onika Tanya Maraj-Petty, ogłosiła swoją ciążę w lipcu, publikując w mediach społecznościowych serię zmysłowych zdjęć w bikini wykonanych przez słynnego fotografa Davida LaChapelle.

„Miłość. Związek małżeński. Wózki dla dzieci. Przepełniona podekscytowaniem i wdzięcznością” – napisała wówczas na Instagramie.

„Dziękuję wszystkim za życzenia” – dodała.

Synek czy córeczka?

Póki co, nie znamy płci ani imienia pierwszego dziecka Nicki. Pozostaje nam złożyć parze serdeczne gratulacje!

mamą
IG

Źródło: The Times

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze