Znamy szczegóły porodu Lary Gessler! Będzie rodzić w…?

Lara Gessler jest obecnie w swojej pierwszej ciąży i zostanie niedługo mamą. Córka słynnej restauratorki Magdy Gessler i jej partner Piotr Szeląg oczekują narodzin córki. Znamy już szczegóły porodu gwiazdy. Czy Lara będzie rodzić w…

Pierwsza ciąża Lary

Lara Gessler i jej chłopak Piotr Szeląg oczekują przyjścia na świat dziecka. Córka słynnej restauratorki Magdy Gessler wkrótce urodzi córeczkę. Czy Lara pójdzie w ślady wielu innych gwiazd i zdecyduje się na gwiazdorski poród w luksusowej klinice? Nic z tych rzeczy! Okazuje się, że celebrytka planuje rodzić w…

Chce urodzić w „zwykłym” szpitalu

Mimo iż Lara na pewno nie może narzekać na stan swojego konta w banku, zamierza rodzić w „zwykłym” szpitalu i nie planuje wydawać horrendalnych kwot na poród w luksusowej klinice. Co więcej – chce, żeby poród odbył się siłami natury.

Czytaj też: Lara Gessler grzmi na Instagramie: „Chyba powinnam zacząć sapać!”

porodu
IG

Spakowała już torbę

Patrząc na sporych rozmiarów brzuszek Lary wnioskujemy, że poród nastąpi lada moment. Nic dziwnego, że gwiazda ma już spakowaną torbę do szpitala. Jak sama przyznaje, podchodzi jednak do tej kwestii na spokojnie i bez pośpiechu.

„Torba spakowana, pokoik nie do końca gotowy. Jesteśmy z tych, którzy podchodzą minimalistycznie do tematu. Tak jak mówi mój Piotr: dziecku jest potrzebna paczka pampersów i coś do wytarcia. I mama obok” – wyznała Gessler.

Trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło po jej myśli!

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze