Dziecko i Figura

Ciąża

Kasia Tusk o TRUDACH CIĄŻY! Wrzuciła zdjęcie ciążowego brzuszka na INSTAGRAM!

Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, ciążą

Katarzyna Tusk od wielu lat prowadzi popularnego w Polsce bloga, na którym zamieszcza swoje codzienne stylizacje, fotografie czy przemyślenia. Prywatnie Kasia jest w związku małżeńskim ze Stanisławem Cudnym. Para spodziewa się dziecka.

W jednym ze swoich ostatnich wpisów Katarzyna Tusk postanowiła opowiedzieć nieco więcej o swojej ciąży.

Niby staram się podchodzić do wszystkiego z dystansem i nie dawać się wciągnąć w paranoję przestrzegającą przed wszystkim (zbyt wiele razy nacięłam się na to, że w jednym miesiącu ktoś bezwzględnie zakazywał jakiegoś produktu, aby później się z tego wycofywać), ale wystarczyło kilka rad od „instamatek” i mrożących krew w żyłach analiz kosmetyków dostępnych na rynku, abym trochę straciła głowę i wpadła w chwilową panikę – napisała na swoim blogu Kasia Tusk.

Córka Donalda Tuska napisała o wielu trudach związanych z okresem swojej ciąży. Opowiedziała m.in. o problemach skórnych, z którymi musiała się borykać w ostatnim czasie, pękających naczynkach na twarzy. Napisała również co myśli o balsamach, których celem jest niwelowanie rozstępów ciążowych. Na koniec Kasia Tusk opowiedziała o tym, że w okresie ciąży unikała słońca, co jest całkiem zrozumiałe, ponieważ ryzyko wystąpienia przebarwień jest wówczas ogromne.

Z obawy przed przebarwieniami całkowicie zrezygnowałam z wystawiania twarzy, ale opalałam ciało po użyciu filtru ekologicznego(…)W późniejszych miesiącach kilka razy użyłam samoopalacza w spray’u, bo moja skóra była bardzo blada (to pomogło też trochę zniwelować widoczne na twarzy naczynka, o których pisałam wcześniej)- napisała blogerka.

Kasia Tusk, ciąża

Zobacz też: Nie uwierzysz! ZNANA INSTAGRAMERKA spodziewa się DZIECKA?

Źródło: Blog Kasi Tusk (makelifeeasier.pl)

Źródło zdjęcia: Instagram

 

  
Wyżej