Kasia Tusk OPISUJE PIERWSZY SPACER Z DZIECKIEM! Macierzyństwo JEJ SŁUŻY!

Kasia Tusk niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Córka znanego polityka do samego końca utrzymywała w tajemnicy datę porodu maluszka. Okazuje się, wbrew jej woli, plany pokrzyżował pewien mieszkaniec Gdańska, który w swoim wpisie na Twitterze pogratulował Donaldowi Tuskowi wnuczki! Wiele wskazuje na to, że dziecko urodziło się 23 stycznia.

Spekulacje na temat płci dziecka Katarzyny Tusk rozwiała szwagierka Kasi Tusk, Zofia Cudny. Pod jednym ze zdjęć, które wstawiła Kasia, szwagierka umieściła komentarz, który potwierdził, że na świat przyszła córeczka.

Moje najukochańsze- napisała Zofia Cudny, potwierdzając wcześniejsze przypuszczenia mediów.

Kasia Tusk kilka dni temu opublikowała wpis na swoim blogu, w którym opisała jeden ze spacerów z córeczką.

Wybitnie krótki i jednocześnie cudowny – taki był spacer, na który wybraliśmy się w ostatnim tygodniu. Portos szalał z radości, że w końcu wyszliśmy na zewnątrz wszyscy razem. Mróz nie zdążył nawet uszczypnąć nas w nos, bo tak szybko schowaliśmy się do samochodu, ale w ciągu tych kilku chwil udało nam się zrobić chyba z milion zdjęć. Kilka z nich – tych mniej osobistych – widzicie dziś w formie „Look of the Day”. Resztę chowamy do rodzinnego albumu – napisała świeżo upieczona mama.

Kasia Tusk

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Zobacz też: Kasia Tusk o TRUDACH CIĄŻY! Wrzuciła zdjęcie ciążowego brzuszka na INSTAGRAM!

Źródło: Makelifeeasier.pl

Źródło zdjęcia: Makelifeeasier.pl

Komentarze

Komentarze