Rogi Zielińskiej zrobiły furorę na instagramie. Nie zgadniesz, do czego Kasia ich używa!

Katarzyna Zielińska to aktorka znana przede wszystkim z seriali „Barwy Szczęścia”, „O mnie się nie martw” czy „Zawsze Warto”.

Prywatnie Kasia Zielińska jest żoną Wojciecha Domańskiego i mamą dwóch synów, Henryka i Aleksandra. Aktorka bardzo często dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Choć z zasady nie pokazuje twarzy chłopców, to jednak bardzo często goszczą oni na jej instargamie. Obserwować możemy wspólne zabawy, spacery, czy „przytulaski”.

 

Tym razem główną bohaterką filmiki jest sama Kasia, choć jest oczywiste, że to synowie rządzą. Na nagraniu widzimy aktorkę z dmuchanymi rogami renifera na głowie. Cóż takiego „Zielina” mogłaby robić tymi rogami? Jak się okazuje, aktorka poczuła już świąteczny klimat, bo jak pisze:

 

Czas przygotowań do świąt uważam oficjalnie za otwarty✨✨✨
Moje dzieciaki oszalały. Ja też🤩

 

>>>Radość u rodziny Natalii Siwiec, jej siostra Malwina…!

 

Szaleństwo polega na tym, że chłopcy rzucają ringo (gumowe kółko), a Kasia Zielińska musi je złapać na swoje rogi! Dmuchane rogi zrobiły furorę i fani dopytywali:

 

Gdzie można zdobyć TAKIE ROGI??

 

Gdzie to można dostać? 😀 czaad!

 

Ekstra zabawa 😁 gdzie taką dostanę? 🙂 🤩

 

Ale super zabawa🤗

 

Aleee super 😃 Mogę dołączyć?

 

Jeśli i Wam spodobała się taka zabawa, to podpowiadamy, że dmuchane rogi renifera ringo można kupić w pewnej duńskiej sieci sklepów oraz oczywiście w sklepach internetowych.

 

>>>Krzysztof Ibisz i Kajra znów flirtują. Wszystko na oczach Sławomira!

 

Video tutaj

 

Komentarze

Komentarze