Katarzyna BOSACKA trafiła do LEKARZA! Specjalistka od ŻYWIENIA cierpi na…

Jeszcze do niedawna Katarzynę Bosacką kojarzyliśmy jako prezenterkę TVN’owskich programów dotyczących żywienia pt. „Wiem co jem” oraz „Co nas truje”.

Ostatnio jednak specjalistka od żywienia przeżyła trudne chwile, bo ze względu na złamanie zasad określonych w umowie z TVN, została zwolniona za stacji – o sprawie możesz przeczytać TUTAJ

Katarzyna Bosacka skoncentrowała się więc na kilku innych projektach – prowadzi szkolenia, a także zainicjowała akcję Menu Wolności. Teraz jednak była prezenterka trafiła do lekarza. Bosacka cierpi na nietypową chorobę, ma „wysypkę wodobali i czarną stopę”.

Nie martwcie się jednak o stan zdrowia Bosackiej, bo wizyta u lekarza oraz ta diagnoza to… tylko zabawa jej 6-letniego synka Frania! Było to zapewne zajęcie z cyklu „w czasie deszczu dzieci się nudzą”. Mały Franek jest oczkiem w głowie Bosackiej, więc specjalistka ds. żywienia chętnie bierze udział w takich zabawach.

Bosacka zamieściła więc na instagramie zdjęcie nóg z opatrunkiem i opatrzyła je takim komentarzem:

 

„Deszcz pada, nuda, więc dziś odwiedził mnie dr Franio Bosacki. – Nie jest dobrze, stwierdził. Ma pani wysypkę wodobali i czarną stopę. Pani noga musi leżeć trzy dni! No to leżymy!”

 

Czytaj także: Katarzyna BOSACKA kupiła SYNOWI „cukierki” na URODZINY! Nie zgadniesz, jakiej FIRMY były te słodkości!

fot. instagram.com/katarzynabosacka/

Komentarze

Komentarze