Katarzyna Skrzynecka zdradziła, co oznacza imię jej córki!

W listopadzie 2011 roku Katarzyna Skrzynecka została po raz pierwszy mamą. Gwiazda urodziła córkę, której nadała niezwykle oryginalne imiona – Alikia Ilia. Kasia w końcu wyjaśniła, co one oznaczają!

Ukochana córka Skrzyneckiej

Dziewięć lat temu Katarzyna Skrzynecka została po raz pierwszy mamą. Aktorka urodziła córkę, która jest owocem jej związku z trenerem i mistrzem fitnessu Marcinem Łopuckim. Para wielokrotnie mówiła, że ma słabość do Grecji, co pokazała przy wyborze imienia dla swojej pociechy. Dziewczynka otrzymała dwa grecko brzmiące imiona – Alikia Ilia. Co one oznaczają?

imię
IG

Opublikowała nowe zdjęcia

49-letnia aktorka wrzuciła do sieci nowe zdjęcia Alikii Ilii na których widzimy, jak dziewczynka pozuje z motylkami. We wpisie w końcu zdecydowała się ujawnić, co oznaczają oryginalne imiona jej pociechy.

„Moja najukochańsza zaklinaczka zwierząt! Zwierzęta ją kochają i lgną do niej, czując Magiczną Duszę i Piękne Dobre Serce. LOVE! Imię Alikia (Aliki z greckiego) oznacza „krystaliczna, szczera, szlachetna” – napisała Skrzynecka.

Czytaj też: Za TYLE Skrzynecka musiała przeżyć. Kwota szokuje!

imię
IG

Komentarze fanów

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów Skrzyneckiej, którzy zachwycali się urodą jej córki.

„Nie znam Cie osobiście, ale czuje ogromna sympatię do Ciebie… rozsiewasz wokół siebie ciepło i serdeczność… to nie dziwne, że córka ma tyle samo słoneczności co mama”. 

„Jest piękna, widać, że jest dziewczynką napełnioną dobrocią, dlatego zwierzęta to czują i lgną do niej”.

Przecudna ta Pani córka 😍” – pisali.

Zobaczcie jedyną pociechę gwiazdy. Prawda, że jest urocza?

imię
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze