Za TYLE Skrzynecka musiała przeżyć. Kwota szokuje!

Kasia Skrzynecka to wokalistka i aktorka, ostatnio najbardziej kojarzona z jurorowania w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo na antenie Polsatu.

Skrzynecka jest także znana z postaci tzw. Starej Flądry, której zabawne filmiki publikuje na instagramie. Wokalistka jest żoną kulturysty i trenera Marcina Łopuckiego i mają córkę Alikię Ilię (ur. 2011). Rodzina co roku jeździła do ukochanej Grecji i stąd też pochodzi imię córeczki Skrzyneckiej.

 

Tym razem jednak musieli zrezygnować z wyjazdu, a także znacznie ograniczyć inne wydatki. Kasia Skrzynecka nie kryła, że zamknięcie teatrów i wstrzymanie zdjęć do programów telewizyjnych, mocno uderzyło ich po kieszeni.

 

W czasie pandemii Skrzynecka nieco się wycofała z social mediów. Uznała bowiem, że jest to czas, gdy może skupić się na życiu rodzinnym. Być może także nie miała nastroju do komunikowania się z fanami, w czasie gdy ma trudną sytuację.

 

Dopiero teraz, gdy wznowiono nagrania do Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Kasia przyznała, w jakiej znalazła się sytuacji. Podobnie jak wielu innych Polaków żyła  z rządowej pomocy oraz – prawdopodobnie – z własnych oszczędności.

Jak się okazuje Kasia Skrzynecka musiała się utrzymać za 2080 zł. czyli za świadczenie postojowe!

 

Od 5 marca – jak tysiące Polaków, uziemionych przez pandemię – trwamy bez możliwości pójścia do swojej pracy, by zarobić na życie… W przypadku teatru, w którym pracujemy co wieczór, takie zamrożenie potrwa jeszcze conajmniej do września… Pracujemy – jak tylko się da – przy innych zadaniach , w nieswoich codziennych profesjach… Jak tysiące Plaków, którzy stracili natenczas swoją pracę. Trzeba sobie radzić👍👍👍🍀 Najważniejsze, by wspierać pogodą ducha naszą rodzinę i dzieci w tej trudniejszej rzeczywistości.

 

Teraz Skrzynecka się cieszy, że powoli może wrócić do pracy i zarabiania na życie. Z treści wpisu widać też, że Kasia obawia się powrotu do restrykcyjnych obostrzeń. Jest jednak dobrej myśli:

 

Pojawiają się pierwsze zawodowe „światełka w tunelu” 👍👍😊 „Odmrażają się” realizacje niektórych programów telewizyjnych 🌞 Od września będziemy mogli powrócić na antenę POLSATU z nowymi odcinkami przerwanej covidem 13 Edycji TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO 💙💙💙
BAAAARDZO tęskniliśmy 💙😊 Telewizja Polsat oraz EndemolShine Producent programu zdecydowali o możliwości wznowienia realizacji programu na nowych zasadach bezpieczeństwa 👍 ze zredukowaną Publicznością w studio, kontrolą medyczną, pracą w maskach, ALE BĘDZIEMY 💙💙💙💙 Trzymamy kciuki, by się udało 👍

 

Jak widać, kryzys dotyka nie tylko zwykłych Kowalskich, ale też gwiazdy. Dobrze, że Kasia ma odwagę, by o tym mówić.

 

Zobacz też: Bogata Małgosia Rozenek jest wyrozumiała dla byłego męża. Pozwoliła mu…

 

https://www.instagram.com/p/CCLGO80JXuq/?igshid=11kjj8fh85zhk

Komentarze

Komentarze