Katie Holmes ma NOWEGO, dużo MŁODSZEGO chłopaka! Przystojny? (Zdjęcia!)

Po rozstaniu z Tomem Cruisem Katie Holmes była łączona z wieloma znanymi mężczyznami. Aktorka spotykała się m.in. z Jamiem Foxxem i Justinem Therouxem. Katie ma od niedawna nowego chłopaka – gwiazda spotyka się z młodszym o 8 lat…

Nowy związek Katie Holmes

Po rozstaniu z aktorem Jamiem Foxxem, Katie Holmes była przez jakiś czas singielką, ale aktorka ma już nowego chłopaka. 41-latka spotyka się z młodszym o 8 lat restauratorem i szefem kuchni Emilio Vitolo Juniorem.

chłopaka
IG

Kim jest Emilio Vitolo Junior?

Emilio Vitolo Junior ma 33 lata i jest znanym amerykańskim restauratorem. Jego ojciec Emilio Vitolo Sr. jest właścicielem luksusowej nowojorskiej restauracji Emilio’s Ballato i często można tam spotkać Vitolo Jr. pracującego ze swoim bratem Anthonym. Lokal cieszy się ogromną popularnością wśród celebrytów. Bardzo często stołują się w nim takie gwiazdy, jak Joe Jonas, Whoopi Goldberg, Justin Bieber, Bradley Cooper czy Rihanna.

Czytaj też: Agnieszka Włodarczyk POKAZAŁA CHŁOPAKA! Ale przystojniak! (ZDJĘCIA!)

chłopaka
IG
chłopaka
Instagram

Siedziała mu na kolanach

Wieczorem 4 sierpnia Katie i Emilio zostali przyłapani razem przed położoną na Manhattanie restauracją Peasant Restaurant. Jak wynika z zeznań naocznych świadków, aktorka siedziała swojemu chłopakowi na kolanach, a ten czule ją obejmował. Nie zabrakło też buziaków.

Wcześniej Vitolo był zaręczony z projektantką Rachel Emmons. Źródło magazynu InTouch Weekly poinformowało, że para „niedawno zerwała zaręczyny”, aby móc skupić się na swoich karierach.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Katie i jej chłopaka. Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda na naprawdę szczęśliwą…

chłopaka
IG

chłopakachłopaka

Źródło: Pagesix.com

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze