Katy Perry pokazała prezenty dla dziecka od Beyonce i „wujka” Lionela Richiego! Co dostała?

Córeczka gwiazda popu Katy Perry – Daisy – została obsypana prezentami od celebrytów. Przypomnijmy, że piosenkarka została przed kilkoma dniami po raz pierwszy mamą.

Została po raz pierwszy mamą

Kilka dni temu Katy Perry została po raz pierwszy mamą. Gwiazda „Teenage Dream” urodziła córeczkę Daisy Dove, która jest owocem jej związku z brytyjskim aktorem Orlando Bloomem.

Czytaj też: Katy Perry ma nie jedno, a DWOJE dzieci?! Piosenkarka ujawnia całą prawdę!

prezenty
IG

Pochwaliła się prezentami od gwiazd

Odkąd Katy została po raz pierwszy mamą, gwiazda niemal każdego dnia jest obsypywana prezentami i gratulacjami od innych celebrytów. Ostatnio Katy pochwaliła się wyjątkowym prezentem, który otrzymała od Beyoncé. Perry pokazała na swoim InstaStory piękną kompozycję z białych kwiatów, do której dołączono kartkę z napisem:

„Gratulacje z okazji narodzin nowego członka Twojej rodziny – Beyoncé”.

Prezent od Beyoncé nie jest jedynym prezentem, który Katy Perry otrzymała z okazji narodzin dziecka. Przyjaciel Katy Lionel Richie, wysłał jej prezent w postaci uroczego szlafroczka-jednorożca owiniętego wokół butelki szampana. Perry podziękowała Richiemu i jego obecnej partnerce Lisie pisząc:

„Dziękuję wujkowi @lionelrichie i cioci @lisaparigi”.

Wspaniała kompozycja kwiatowa, pluszowy szlafroczek i butelka szampana? Te prezenty z pewnością pomogą Katy uporać się z nieprzespanymi nocami.

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze