Kayah SKOMENTOWAŁA ślub swojego byłego Rinke z Joasią Przetakiewicz! MOCNA reakcja!

Kayah była kiedyś żoną Rinke Rooyensa, z którym ma dorosłego już syna. Słynny producent szykuje się obecnie do ślubu z projektantką i bizneswoman Joanną Przetakiewicz. Co sądzi na ten temat piosenkarka?

Biorą ślub!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens spotykają się ze sobą od 2018 roku i już niedługo staną na ślubym kobiercu. Była partnerka zmarłego w 2015 roku miliardera Jana Kulczyka planuje ślub. Jak donosi portal Pudelek.pl, ceremonia ma się odbyć na przełomie września i października w Grecji. Gdzie dokładnie? Tego póki co nie wiemy. Sama zainteresowana potwierdziła już jednak swoje plany.

„Ten rok jest zaskakujący i niełatwy dla nas wszystkich. Ma też swoje dobre strony, bo wielu pomógł zobaczyć to, co ponadczasowe, co wartościowe, i co jest ważne. (…) Razem z Rinke chcemy się z Wami podzielić naszą radością. KOCHANI, już niedługo zostaniemy mężem i żoną. BO MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA” – napisała Joanna pod opublikowaną w sieci fotką przedstawiającą ją całującą się z Rinke.

Czytaj też: CHOROBA niszczy Kayah? „Jest nieuleczalnie chora”

ślub
IG

Komentarz Kayah

Pod postem pojawił się bardzo wymowny komentarz pozostawiony przez Kayah. Piosenkarka skomentowała wieść o zbliżającym się ślubie dwiema ikonkami serduszkami.

ślub
IG

Co na to Joasia?

Projektantka musiała być bardzo uradowana reakcją piosenkarki, ponieważ odwdzięczyła się tym samym – i też wstawiła serduszka.

Ciekawe czy artystka dostanie zaproszenie na ślub swojego byłego z nową partnerką?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze