Dziecko i Figura

Główna

Kim Kardashian pokazała LUKSUSOWY pokój zabaw dla dzieci! PRZESADA?

pokój

Kim Kardashian uwielbia chwalić się swoim luksusowym życiem. Zobaczcie, jak urządziła pokoik zabaw dla swoich dzieci! Czy to aby nie przesada?

Prawdziwy raj dla dzieci!

Kim Kardashian opublikowała na profilu w mediach społecznościowych relację, dzięki której jej fani mogą zobaczyć pokoik zabaw jej dzieci. Uwagę przykuwa przepych, bogactwo i ogrom różnych sprzętów oraz zabawek. Takim stylem może się pochwalić niewielu!

Czytaj też: Coraz więcej dzieci NIE MOŻE skoncentrować się na nauce! WINNA jest…

Ogrom atrakcji

Patrząc na pokoik widać, że Kim dołożyła wszelkich starań, żeby znalazło się w nim wszystko, czego tylko dziecięca dusza zapragnie! Znajdują się w nim konie na biegunach, sklepik spożywczy, scena koncertowa, pełny zestaw perkusyjny oraz niezliczona ilość instrumentów!

Ale to nie wszystko!

W pokoju znajdziemy też mnóstwo pluszowych maskotek, jednorożce, zjeżdżalnie, suchy basen z piłeczkami, szafę pełną przebrań, figurki z popularnych bajek oraz książki. Nie zabrakło też dinozaurów, samochodów, kolorowych kredek oraz uwielbianych przez dzieci klocków LEGO.

pokój

Instagram

Zachwyceni fani

Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów.

„Bawiłbym się w tym pokoju całą wieczność!”.

Modlę się za każdego, kto musi posprzątać ten pokój za każdym razem, gdy bawią się w nim dzieci. (Oczywiście to nie Kim ani Kanye)”.

Omg Kim, jak sobie z tym radzisz, będąc tak schludną osobą?”.

„Coś niesamowitego!” – pisali.

Trzeba przyznać, że dzieciaki Kim na pewno nie mogą narzekać na nudę! Ich mama zadbała, żeby w ich pokoju zabaw znalazło się wszystko o czym marzą!

Zobaczcie sami! Tylko pozazdrościć?

Czytaj też: Matka kupiła córce lalkę. Była W SZOKU, kiedy zajrzała pod sukienkę!

View this post on Instagram

The Kids Playroom Tour. Swipe!

A post shared by Kim Kardashian Updates (@kimkardashiansnap) on

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

 


  
Wyżej