Kim Kardashian ZSZOKOWAŁA fanów strojem! Założyła czerwone…

Kim Kardashian to prawdziwa mistrzyni seksownych stylizacji. Ostatnia z nich nieco jednak zszokowała fanów gwiazdki. Kim wyszła na ulicę w obcisłej czarnej sukience, pod którą założyła czerwone…

Założyła czerwone mikro-stringi

Kim Kardashian doskonale wie, jak skupić na sobie uwagę tłumów. Słynna celebrytka nie raz już szokowała swoimi odważnymi i seksownymi stylizacjami. Co założyła na siebie tym razem?

Amerykańska gwiazda telewizyjna i bizneswoman Kim Kardashian-West została bardzo ostro skrytykowana przez internautów za swój ostatni strój, a konkretnie czarną suknię, pod którą założyła ultra-małe czerwone stringi.

39-letnia celebrytka opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć w obcisłej czarnej sukience. Strój z wiosennej kolekcji luksusowej marki Givenchy ozdobiony jest wycięciami na łokciach i plecach. Tył kreacji jest tak bardzo wycięty, że Kim było spod niej widać czerwone stringi. Swoją stylizację gwiazda uzupełniła złotym naszyjnikiem i dużą torbą.

Kim
IG

Przyjmowała seksowne pozy

Kim zadbała, by jak najlepiej zaprezentować się w kreacji. Pozowała na stojąco, ustawiona tyłem i kucając, żeby jeszcze bardziej zwrócić uwagę widza na majtki. Malo elegancka “stylówka” została ostro skrytykowana przez internautów.

“Czy ty nie masz w domu lustra?”.

„Czy ty kiedyś nie dorośniesz? Jesteś matką. Cholera, dość tych zdjęć”.

„Te czerwone stringi są takie paskudne”.

„W ogóle nie jest atrakcyjna i wygląda jak figura wosku”.

„Dlaczego przywołujesz najgorsze trendy z początku XXI wieku?”.

„Dlaczego tak bardzo chcesz, żebyśmy oglądali twoją bieliznę?”.

“Kicz i tandeta” – pisali.

Rzeczywiście przesadziła?

Czytaj też: Heidi Klum opublikowała GORĄCY TANIEC w bieliźnie! „TANIE i dziwne” – skrytykował internauta (Wideo)

Kim
IG

Kim

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze