Kinga Rusin bierze ślub? Tak świętowała wieczór panieński!

52-letnia Kinga Rusin ma za sobą małżeństwo z Tomaszem Lisem (od 1994 do 2006) i dwie córki Polę (ur. 1996) i Igę (ur. 2000).

Obecnie partnerem Kingi Rusin jest Marek Kujawa, z którym była dziennikarka a obecnie businesswoman podróżuje po świecie. Teraz razem przebywają na greckiej wyspie Rodos:

 

…by wieczorami, po pracy, szaleć na kajcie. Taka zdalna praca dająca wolność służy nam od lat.

 

Jednak Kinga Rusin „szalała” nie tylko podczas kite surfingu, ale też na wieczorze panieńskim.

 

https://www.instagram.com/kingarusin/

 

52-latka zamieściła zdjęcie z kilkoma innymi kobietami i napisała:

 

Co to był za wieczór!!! Wykwintna kolacja, a później tańce do białego rana! A wszystko w zabytkowej scenerii „białego” miasta, Lindos, z widokiem na średniowieczną fortecę. Jak się bawić to się bawić💃🏻! A było co świętować, bo zapowiedź ślubu jednej z nas chyba warto uczcić 😉🥂

 

Takie „wizyty” na Rodos to już tradycja. Kasia @kasiasokolowska_official i Malina @karolinaferenstein_krasko , brakowało nam Was bardzo tego wieczora, ale zrobimy sobie powtórkę😉.

 

A w tym wpisie uwagę zwracają słowa dotyczące zapowiedzi ślubu.

 

Kinga Rusin bierze ślub?

 

Na zdjęciu, oprócz Rusin, jest też Marzenna Niemoczyńska – CEO & CreativeDirector at 303 Avenue Group, Małgorzata Brochocka, Katarzyna Dominika Kalicińska – Dyrektor kreatywna GOLDEN SCREEN. W poście wymieniono też Karolinę Ferenstein Kraśko i Katarzynę Sokołowską.

 

Zatem która z pań bierze ślub? Otóż tym razem nie jest to Kinga Rusin. Otóż Katarzyna Kalicińska złożyła życzenia Marzenie Niemoczyńskiej, więc najprawdopodobniej to właśnie ona miała swój wieczór panieński.

 

https://www.instagram.com/kasiakali/

 

Komentarze

Komentarze