Klaudia Halejcio chce zostawić roczną córkę: „to rodzaj pracy. „

31-letnia Klaudia Halejcio to aktorka znana z serialu „Złotopolscy” czy „Hotel 52”. Obecnie związana jest z Oskarem Wojciechowskim, a w 2021 roku urodziła się ich córeczka Nel.

Na początku sierpnia 2022 r. Klaudia Halejcio z partnerem i córką była na wakacjach w Turcji. Tamten wyjazd aktorka zaplanowała „pod córkę” i twierdzi, że to „praca na pełen etat”.

 

https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/?hl=pl

 

Jak powiedziała w rozmowie z „Jastrząb Post”:

 

…chciałam, żeby ona miała jak najwięcej radości. Każde miejsce było przemyślane pod jej kątem, co zje, jak będzie mogła się bawić, wszystko dopasowane pod rytm jej spania, więc ona tutaj była królową, a ja musiałam się dopasować i zrobić tak, żeby ona była jak najbardziej szczęśliwa. Jeśli masz u boku małego człowieka, którego kochasz bezwarunkowo, to jego radość jest bezcenna. W ogóle przy dziecku to jest praca na pełen etat.

 

Teraz jednak Halejcio chce zostawić roczną córkę pod opieką babci, a sama wypocząć razem z Oskarem Wojciechowskim.

 

https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/?hl=pl

 

Stwierdziła, że jako para chcą pielęgnować czas sam na sam, a wakacje z dzieckiem to rodzaj pracy:

 

Myśląc o wakacjach z moim dzieckiem, to przyznam, że jest to rodzaj pracy. Nie położysz się tak, jakbyś chciała, nie poczytasz sobie książki na leżaku, nie poleżysz sobie z drinkiem z palemką, tylko całe wakacje ustawiasz pod malucha.

 

Taka postawa u wielu osób budzi oburzenie. Jak widać aktorka – pomimo macierzyństwa – chce prowadzić życie jak dotychczas. Inni zaś sądzą, że zachowanie Halejcio świadczy o zdrowym egoizmie.

 

Komentarze

Komentarze