Kobieta z zimną krwią zamordowała swoją 4-letnią córeczkę. Uniknie więzienia!

Do przerażającego zdarzenia doszło latem bieżącego roku w Wielkiej Brytanii. 38-letnia matka 4-letniej Amelii będąc pod wpływem silnych środków odurzających utopiła swoją córkę, a następnie spaliła jej zwłoki. Mimo tego, że kobieta dopuściła się makabrycznej zbrodni, uniknie więzienia!

Kiedy funkcjonariusze zapytali Carly Ann Harris dlaczego zabiła własne dziecko, tłumaczyła, że złożyła je w ofierze. W jej mniemaniu to był jedyny sposób, na uratowanie ludzkości i świata.

Spalone zwłoki dziecka odnalazł starszy brat. Jego przerażający krzyk usłyszeli sąsiedzi, którzy już po chwili pojawili się na miejscu zdarzenia i zawiadomili policję.

„Możesz mnie aresztować. Aniołowie kazali mi ją zabić”- mówiła do jednego z funkcjonariuszy zbrodniarka Carly Ann Harris.

Policjanci byli pewni, że mają do czynienia z osobą chorą psychicznie. Lekarze, którzy zajęli się 38-latką, zdiagnozowali u niej schizofrenię paranoidalną. Prawdopodobnie kobieta cierpiała na nią już od czterech lat.

38-letnia matka Amelii nie trafi za kraty, ponieważ sąd uznał ją za osobę niepoczytalną. Najbliższe lata morderczyni spędzi w zamkniętym ośrodku psychiatrycznym dla osób umysłowo chorych.

Zobacz też: Nie do wiary! 4-latka została ZGWAŁCONA W SZPITALU

Źródło: The Independent

Źródło zdjęcia: The Independent

Komentarze

Komentarze