Kochały go miliony! NIE ŻYJE aktor „Gwiezdnych Wojen”…

Nie żyje Andrew Jack. Aktor, który zyskał największą popularność jako bohater kultowej serii „Gwiezdne Wojny”.

Kim był Andrew Jack?

Andrew Jack to brytyjski aktor, który zdobył największą popularność występując w „Gwiezdnych wojnach”. Jego ojciec Stephen Jack był aktorem, a matka Julia (z domu Hutchinson) była ogrodniczką. Poza graniem w filmach, Jack zajmował się również nauczaniem aktorów różnych akcentów i dialektów.

Czytaj: Czy koty i psy mogą nas UCHRONIĆ przed koronawirusem? Lekarka z Hiszpanii odkryła, że…

nie żyje
YT
NIE ŻYJE
IG

Ostatnim obrazem nad którym pracował, był „The Batman” z Robertem Pattinsonem. W sumie Jack kolaborował przy ponad 80 filmach. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć m.in. takie produkcje jak: „Sherlock Holmes”,  „Władca pierścieni” oraz „Avengers; Endgame”. Gwiazdor uczył dialektu samego Pierce’a Brosnana w takich obrazach, jak: „GoldenEye”, „Tomorrow Never Dies” i „Die Another Day”.

Czytaj też: Nie bój się koronawirusa! Zrób SAMA naturalny żel antybakteryjny!

NIE ŻYJE
IG

Jack zmarł w jednym z londyńskich szpitali. Jaka była przyczyna jego zgonu? 76-letni gwiazdor był zarażony koronawirusem i zmarł z powodu powikłań związanych z chorobą.

Informację o śmierci aktora potwierdziła jego agentka – Jill McCullough. Niestety, Andrew umierał samotnie, ponieważ jego żona przebywała akurat na kwarantannie w Australii.

„Dziś straciliśmy wspaniałego człowieka. Dwa dni temu Andrew Jack miał zdiagnozowanego koronawirusa. Nie odczuwał bólu, odszedł spokojnie, wiedząc, że jego rodzina była <<przy nim>>” – ukochana Jacka napisała na Twitterze.

Kogo jeszcze zabije ten śmiertelny wirus? Nie chcemy nawet myśleć…

Czytaj też: Polska szkoła bagatelizuje KORONAWIRUSA? Dzieci pojechały na wycieczkę aż do…

NIE ŻYJE
IG

Źródło: CNN

Zdjęcia: Instagram, YouTube, Unsplash

Komentarze

Komentarze