„Koci domek Gabi”. Nasza recenzja tej zabawki!

„Koci domek Gabi” (Gabby’s Dollhouse) to amerykański serial dla przedszkolaków dostępny w Netflix. Główną bohaterką jest Gabby i jej koci przyjaciele, którzy przeżywają przygody w jej domku dla lalek.

Podobnie jak w przypadku innych bajek dla dzieci, także na bazie serialu „Koci domek Gabi” powstały różne zabawki i gadżety. W sklepach z zabawkami kupić można figurki z filmu, akcesoria oraz oczywiście sam Domek czyli Gabi Purrfect Dollhouse.

 

fot. dzieckoifigura.pl

 

Zabawka „Koci domek Gabi”

 

Patrząc na pudełko kociego domku, sądzić można, że jest to gotowa zabawka, którą wystarczy odpakować i już można się nią bawić. Jednak po otwarciu okazuje się, że jest to domek do samodzielnego złożenia.

Samo składanie zabawki „Koci domek Gabi” nie jest skomplikowane, jednak z pewnymi elementami kilkuletnie dzieci mogą mieć problem i potrzebna będzie pomoc rodziców.

 

fot. dzieckoifigura.pl

 

Instrukcja składania „Koci domek Gabi”

 

Instrukcja dołączona do Gabi Purrfect Dollhouse jest obrazkowa. Nie ma tutaj żadnych opisów, poza różnymi ostrzeżeniami, jednak składanie kociego domku nie jest trudne, a dzieci mogą tu działać intuicyjnie.

Jak złożyć „Koci domek Gabi”? Po pierwsze mamy tu elementy do połączenia, na przykład podstawę domku czy jego ściany. Są też mebelki, na które trzeba nakleić naklejki. Natomiast w okna trzeba włożyć „szyby” z tekturki.

Złożenie domku zajmuje około pół godziny.

 

fot. dzieckoifigura.pl

 

Co zawiera Gabi Purrfect Dollhouse?

 

W opakowaniu znajdziemy ściany domku, podstawę i dach. Są też mebelki – np. kanapa, łóżeczko czy toaletka. A co z postaciami? Tu warto zwrócić uwagę na to, że w zabawce „Koci domek Gabi” są tylko dwie figurki – postacie z bajki czyli sama Gabi oraz Kiciuś Panduś. Dlatego jeśli dziecko chciałby się bawić też figurkami Syrenkotki, Łakotka, Wróżkici, Najkotka i Tekturzątka, to trzeba je osobno dokupić.

 

Dla kogo „Koci Domek Gabi: Domek Gabi”?

 

Domek Gabi z pewnością ucieszy dzieci, które oglądają bajkę „Koci Domek Gabi”. Jest to zabawka dla dziewczynek, która pomaga rozwijać fantazję. Po złożeniu domku, dzieci mogą samodzielnie wymyślać zabawy i różne aktywności Gabi oraz jej kotka. Polecamy, szczególnie dla kilkulatków.

 

fot. dzieckoifigura.pl

 


WSPÓŁPRACA BARTEROWA

Komentarze

Komentarze