Kołakowska WYŚMIAŁA Bohosiewicz. “Niech małe smarki jedzą zdrowo, póki nie wiedzą, co jedzą”

Maja Bohosiewicz, aktorka, od momentu, gdy została matką, stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dzieli się radościami i smutkami związanymi z byciem rodzicem. Nie wszystkim podobają się jej metody wychowawcze.

Ostatnio Bohosiewicz skrytykowała matki, które serwują dzieciom na śniadanie parówki i białe pieczywo — chleb i bułki. Zadeklarowała, że swoim pociechom nie podaje do jedzenia takich rzeczy. W ich przypadku pierwszy posiłek dnia to kasza jaglana z owocami.

Do tej wypowiedzi postanowiła się ustosunkować Viola Kołakowska, partnerka Tomasza Karolaka, również mama.

Aktorka wyśmiała podejście do odżywiania popularyzowane przez Bohosiewicz. Zrobiła to na instastories. Swoje zdanie wyraziła, stosując gwarę śląską:

Ty Maja, pierunie ty… Dawaj tym swoim dzieciom te zdrowe rzeczy póki czas, nie? Bo jak one pójdom do szkoły, do przedszkola, to one nie bedom chciały potem jeść tych maszkietów takich zdrowych, tylko ino bedom chciały jeść jak inne dzieci. No to później bedom chciały jeść te… parówki – stwierdziła Kołakowska.

“Bo kolega, koleżanka majom. Albo dziołcha powie ci, że ona idzie tam za hołda na zakupy do sklepu i pojdom sobie kupić czipsy, nie? Ty w doma klepiesz: nie wolno, to je niezdrowe! A ona nie chce być inne niż inne. Ona wie, że kasza jaglana jest dobra i wiesz i te sprawy… Ale ona w doma to je, a tam to ona pluje i powie, że takich rzeczy to nie je. Także… Niech te małe smarki jedzą teraz zdrowo, póki nie wiedzą, co jedzą, a później niech jedzą tak jak wszyscy. Tylko ino były szczęśliwe – dodała na koniec.

Co Kołakowska serwuje swoim dzieciom. Aktorka pochwaliła się, że tego dnia na obiad będą ziemniaki i indyk.

Co sądzicie o podejściu Bohosiewicz do kwestii żywienia dzieci?

Zobacz też: Maja Bohosiewicz PRZYZNAŁA SIĘ DO OBSESJI. Żadna z matek jej NIE SKRYTYKOWAŁA

Źródło: Pudelek
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze