Koroniewska dostaje erotyczne wiadomości. Są w nich zdjęcia PE***ÓW!

Joanna Koroniewska (42 l.) od niemal 16 lat jest żoną Macieja Dowbora, z którym ma dwie córki – Janinę i Helenę.

Obecnie Koroniewska jest przede wszystkim aktorką teatralną, jednak wcześniej mogliśmy ją oglądać w M jak Miłość czy Daleko od noszy.

Joanna i Maciej w czasie domowej izolacji rozwinęli swoją działalność on line. Organizowali „domówki u Dowborów” czyli spotkanie live z różnymi gwiazdami, założyli też własny kanał na You Tube o nazwie Dowbory By Happy.

 

I właśnie podczas takiego nagrania Maciej Dowbor przyznał, że jego żona otrzymuje erotyczne wiadomości. I to takie, w których nic nie jest niedopowiedziane.

 

Moja żona od jakiegoś czasu otrzymuje bardzo dużo bezpośrednich wiadomości z męskimi genitaliami. Niektóre są w stanie spoczynku, a niektóre w pełnej gotowości bojowej.

 

Jak sam mówi, też zdarzyło mu się dostać zdjęcia od kobiet, ale jest różnica:

 

…damska część ciała nie prezentuje gotowości do działania, natomiast Joasia otrzymuje wiadomości, w których panowie ewidentnie chcą coś zasugerować.

 

Faktycznie, aktorka na instagramie często prezentuje swoje wdzięki, chętnie w bikini czy nawet nago w wannie. Dodatkowo jest zawsze uśmiechnięta, co dało jej przydomek „szczerzuja”. Może więc wzbudzać szczere zainteresowanie panów.

Tymczasem Maciej Dowbor jest albo bardzo wyrozumiały, albo bardzo pewny siebie, bo powiedział:

 

Nawet trochę mi to schlebia, bo to znaczy, że moja nie najmłodsza już żona wzbudza zainteresowanie innych mężczyzn, a to oznacza, że jestem szczęśliwcem, że mam taką partnerkę. Są mężczyźni, którzy mi tego zazdroszczą, więc jestem zdobywcą. Panowie, wysyłajcie, ja nie mam z tym żadnego problemu.

 

Jak widać para ma do siebie sporo dystansu. Czy jednak nie ZBYT wiele?

 

Polecamy: Internautka do Natalii Siwiec: TO zdjęcie mnie roz****ło psychicznie! (FOTO)

 

 

fot. https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

na podst. se.pl

 

 

Komentarze

Komentarze