Krupa NIE CHCE DZIECI z 3 GŁUPICH POWODÓW. Gra na zwłokę?

Joanna Krupa niedawno po raz drugi została żoną. Jej wybranek to Douglas Nunes. W mediach krążą plotki o tym, że para stara się o dziecko. Jak się okazuje, Krupa ma poważne wątpliwości.

Modelka twierdzi, że powoli budzi się w niej instynkt macierzyński. Jednak wskazuje kilka powodów, dla których boi się/nie chce mieć dziecka.

Przede wszystkim Krupa martwi się o swoje ciało. Jest przerażona tym, jak ciąża wpłynie na jej wygląd i sylwetkę. Obawia się o nadprogramowe kilogramy:

Stresuję się tym, jak ciało w ogóle będzie akceptowało to, jak będę w ciąży. Mam nadzieję, że nie będę jedną z tych kobiet, które ciągle jedzą, tyją i później mają problem, żeby schudnąć – przyznała.

Już teraz wie, że po ciąży będzie musiała spędzić wiele godzin na siłowni, by wrócić do formy.

Ten powód, dla którego Krupa z rezerwą podchodzi do myśli o dziecku, wiąże się z kolejnym. Modelka kocha pracować.

Cała moja kariera to tak naprawdę ciało. Jak nie reklamy bielizny, to kostiumów kąpielowych, jak nie to, to okładki magazynów – tłumaczy.

Ponadto – jako osoba pracująca i dużo podróżująca – martwi się, że ciąża pokrzyżuje jej plany zawodowe i wyjazdowe. Jednak już rozważa wyjście z tej sytuacji:

Ja uwielbiam pracować, nawet nie chcę myśleć o tym, że nie będę mogła wyjechać gdzieś, bo jestem 9 miesięcy w ciąży. Będę chyba miała wszędzie lekarzy, żeby dalej prowadzić swój tryb życia – zapowiada.

Co sądzicie o obawach Krupy względem ciąży? Przesadza czy ma rację?

Zobacz też: Wykorzysta ZAMROŻONE JAJECZKA? On chciałby NATURALNIE

Źródło: pudelek.pl
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze