Krzysztof Cugowski o ROZSTANIU z żoną: „Nie radzę sobie z…”

Krzysztof Cugowski rozstał się właśnie ze swoją żoną – Joanną. Na szczęście nie na zawsze, tylko na tydzień. Żona gwiazdora wyjechała bowiem w góry na narty. Odkąd nie ma jej w domu, wokalista Budki Suflera kompletnie nie radzi sobie z…

Wyjechała w góry

Żona Cugowskiego wyjechała w góry na narty. Odkąd nie ma jej w domu, gwiazdor bardzo ubolewa nad tym, że nie ma mu kto gotować i dbać o jego pożywienie. Na szczęście, kobieta bardzo dobrze przygotowała Krzysztofa na swój wyjazd.

„Asia mi wszystko zostawiła, cały zestaw żywieniowy. Na każdy dzień tygodnia mam w lodówce wyliczone i posegregowane posiłki z bardzo łatwym sposobem użycia” – zdradza gwiazdor, którego żona pojechała na tydzień na narty w góry.

„Wszędzie mam poprzyczepiane karteczki, żebym się nie pomylił i wiedział, co mam przygotowane. Dzięki mojej ukochanej na pewno sobie poradzę” – cieszy się Cugowski.

rozstaniu
Instagram

Czy piosenkarz sam coś ugotuje?

To raczej niemożliwe, ponieważ Cugowski zupełnie nie zna się na gotowaniu i wcale nie zamierza tego zmieniać.

„Nie mam do tego smykałki. Jestem z pokolenia, kiedy tego się nie robiło. Kompletnie nie umiem gotować, więc się do tego się nie rwę, żeby nie potruć bliskich” – tłumaczy Krzysztof Cugowski.

Bez kobiety, jak bez ręki…

Czytaj też: Martyniuk ZDRADZIŁ sekret! Z żoną już od lat nie…

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze