Martyniuk ZDRADZIŁ sekret! Z żoną już od lat nie…

Mimo iż gwiazdor disco polo stara się robić dobrą minę do złej gry, życie prywatne Martyniuka jest dalekie od ideału… Okazuje się, że z żoną już od lat nie…

Problemy rodzinne Martyniuka

Chociaż kariera zawodowa piosenkarza rozkwita, jego życie prywatne jest niestety dalekie od ideału. Zenon i jego żona Danuta od lat mają problemy ze swoim synem Danielem. Chłopak nie tylko porzucił w ciąży swoją żonę, ale też ma problemy z narkotykami i wdał się w konflikt z prawem. Na szczęście, Martyniuk przekonuje, że wśród jego bliskich znów zapanowały „radość i miłość” a dawne problemy to już przeszłość. Czy to oznacza, że raz na zawsze pogodził się ze swoim synem?

Czytaj też: Zenek Martyniuk w końcu powiedział o PORWANIU swojego syna!

żoną
YouTube

Ukochana wnuczka

Zenek zdradził w rozmowie z „Super Expressem”, że wiele radości przysparza mu wnuczka Laura, dla której kompletnie stracił głowę.

„Przyznaję, że rozpieszczam Laurę. Nawet jeśli nie mogę jej widywać tak często, jakbym chciał, to bacznie śledzę jej rozwój. Ewelina każdego dnia przysyła mi mnóstwo zdjęć i filmików. Z Ameryki przywieźliśmy jej całą walizkę zabawek. Żona kupiła jej też piękne sukieneczki” – mówi zachwycony piosenkarz.

Czy mała Laura lubi piosenki swojego dziadka?

Martyniuk przyznał, że dziewczynka „bardzo żywo reaguje na jego piosenki i cieszy się, kiedy jej śpiewa”.

Wygląda na to, że po latach użerania się z synem, w rodzinie Martyniuka znów zapanowała harmonia i radość. Chociaż niektórzy fani uważają, że Zenon robi jedynie dobrą minę do złej gry i wciąż ma problemy ze swoim jedynym synem Danielem.

Czytaj też: Śmierć na koncercie Zenka Martyniuka! Odszedł znany…

Źródło: Pikio.pl

Zdjęcia: YouTube

Komentarze

Komentarze