Krzysztof Jackowski STRASZY nową przepowiednią! “Druga połowa sierpnia zacznie być już groźna!”

Krzysztof Jackowski nie ma dla nas dobrych wieści. Zdaniem słynnego jasnowidza, już w sierpniu, a konkretnie w drugiej połowie miesiąca, wydarzy się coś strasznego.

Przepowiednie Jackowskiego

Krzysztof Jackowski już dawno temu przewidział nadejście pandemii. W jednej ze swoich wizji zobaczył ludzi, którzy boją się oddychać oraz lekarzy w kombinezonach. Jasnowidz przewidział również, że w tym roku Polska będzie walczyła z suszą i bezrobociem. Pomógł też ustalić, gdzie znajduje się ciało zaginionego Kacperka z Nowogrodźca a także wielu innych zagubionych dzieci. O czym mówi jego najnowsza przepowiednia?

Ten spokój się kończy

Najnowsze słowa Jackowskiego wprost przerażają. Jasnowidz uważa, że już niedługo będziemy świadkami czegoś niepokojącego

“Ten czas doceniajcie, czas spokoju, bo to czas, który się kończy…” – mówi.

“Drodzy znacie mnie, od kilku lat zapowiadałem coś, co umiejscawiałem na ten rok. Każdy widzi, co się wokół dzieje. Nie jesteśmy w stanie do końca zrozumieć, co się dzieje. Od momentu, kiedy sprawdziła się moja przepowiednia, którą mówiłem na temat brudnej bomby, od tego momentu jest bliski czas do tego, co będzie nas niepokoiło i czego będziemy się obawiać”.

Czytaj też: Jackowski STRASZY: „To się zaczęło! OSTRZEGAŁEM przed tym!”

Niepokojący 2020 rok

Zdaniem Jackowskiego pandemia to jedno, ale czekają nas również inne niepokojące wydarzenia.

“Obawiam się, że zaczyna spełniać się to, co umiejscowiłem na 2020 rok. Obawiam się, że jest to ostatni czas, z pewnymi zakłóceniami, ale ostatni czas spokoju naszego. To wisi na włosku. To się, obawiam, wydarzy (…) Rola Polski może być ważna i w pewnym sensie niebezpieczna” – mówi Jackowski.

“Nie sądzę, by Trump robił naszemu prezydentowi kampanię wyborczą, wydaje mi się, że chodziło o to, że nasze państwo mogło wyrazić zgodę, że gdy coś się będzie złego działo na świecie, to Polska może być wykorzystana jako punkt do, powiedzmy, nawet ataków na jakieś państwa, nie my to będziemy robić, a wojska amerykańskie. To jest bliskie… W okresie sierpnia możemy już się czuć niebezpiecznie, druga połowa sierpnia zacznie być już groźna. Potem się uspokoi” – dodał.

Co dokładnie ma na myśli Jackowski?

Źródło: YouTube

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze