Krzysztof Krawczyk przerywa milczenie po chorobie. Wzruszające słowa gwiazdora!

Krzysztof Krawczyk trzy tygodnie temu trafił do szpitala. Teraz szczęśliwie udało mu się wygrać trudną walkę o zdrowie. Jego marzeniem była Wielkanoc w domu rodzinnym. Aktor właśnie wraca do domu.

Choroba mimo szczepienia

Krzysztof Krawczyk zachorował mimo,że wcześniej przyjął szczepionkę. Żona Krawczyka jak i jego fani byli przerażeni faktem, że Krawczyk trafił do szpitala. Gwiazdor zapowiedział, że nie będzie dzielił się informacjami na temat swojego stanu zdrowia. Wówczas prosił tylko o modlitwę.

Gwiazdor wyzdrowiał

Żona mogła kontaktować się z Krawczykiem tylko telefonicznie. Jednak w końcu wszystko dobrze się skończyło. Krzysztof Krawczyk pokonał chorobę. Wraca też do domu na Święta Wielkanocne. To było jego największym marzeniem.

Dziękuje Bogu i ludziom

Krzysztof Krawczyk jest osobą głęboko wierzącą. Dziękował Bogu i ludziom. W rozmowie z Super Expressem radości też nie kryje jego żona, która bardzo martwiła się o męża. Teraz Ewa Krawczyk chce przygotować mężowi wyjątkowe święta. Pragnie stworzyć mu wyjątkowa atmosferę, dzięki której wróci szybko do zdrowia. Dla gwiazdora Święta Wielkiej Nocy są dużo ważniejsze od Świąt Bożego Narodzenia.

źródło: se.pl

zdjęcie: Krzysztof Krawczyk/Facebook

Komentarze

Komentarze