Ksiądz odkrył zaskakującą PRZYCZYNĘ niepłodności! Zobacz KONTROWERSYJNE wideo

Ksiądz Rafał Jarosiewicz opublikował na swoim profilu na Facebooku kontrowersyjny film, w którym zaprezentował swój pogląd na przyczynę niepłodności (stan przejściowy, który można leczyć; nie mylić z bezpłodnością). Wzbudził nim sprzeczne emocje. Internauci dali o nich znać w komentarzach.

Kościół krytykuje tatuaże. Teraz ksiądz stwierdził, że są one przyczyną niepłodności.

Dlaczego tak twierdzi? Miał on w przeszłości styczność z parami, które bezskutecznie starały się o dziecko.

Moje pierwsze pytanie, które do nich kieruję, to jest pytanie, czy ich ciała rzeczywiście nie są wytatuowane. Spytacie dlaczego? Pamiętam na przykład, jak ojciec James Manjackal mówił o tatuażach, jako o bardzo konkretnej furtce i otwieraniu się na zło – mówi.

Zdaniem księży zrobienie tatuażu to otwarcie się na działanie demonów.

W tej sytuacji zalecał im modlitwę. Miała ona usuwać negatywne działanie tatuaży. W efekcie kobiety zachodziły w upragnioną ciążę.

Pierwszym owocem takiej modlitwy było to, że u wielu par, które przez całe lata nie mogły mieć dzieci, poczynało się życie – twierdzi ksiądz Jarosiewicz.

Wideo zostało udostępnione na stronie facebookowej Antykleryk. Wywołało burzę. Internauci są zbulwersowani tezą księdza.

O Jezzzuu, a ja mam tatuaż i dziecko — i co z tym fantem zrobić? Mało tego — mąż ma tatuaż i dziecko ma tatuaż
Jestem wytatuowany i mam 2 dzieci, jestem szczęśliwym ojcem i mam zamiar dalej ozdabiać swoje ciało, bez względu na opinię duchownych – oto niektóre wypowiedzi.

Co sądzicie o wypowiedzi księdza Jarosiewicza?

Zobacz też: Taka ILOŚĆ kawy GROZI PORONIENIEM. Nawet jeśli pił ją mężczyzna

Źródło: gazeta.pl
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze