Księżna Meghan i książę Harry podjęli SZOKUJĄCĄ decyzję! To KONIEC…

Księżna Meghan i książę Harry od samego początku byli uważani za „czarne owce” w królewskiej rodzinie. Para podjęła właśnie szokującą decyzję i…

To koniec z…

Księżna Meghan i książę Harry poinformowali w mediach społecznościowych, że… odsuwają się od rodziny królewskiej i zamierzają dzielić życie między Wielką Brytanię i Amerykę Północną. Ale to nie wszystko! Para zapowiedziała też, że zamierza starać się o niezależność finansową.

Czy czeka ich teraz… bieda?

Jeżeli myślicie, że czeka ich teraz skromne życie, to uspokajamy. Królowa Elżbieta wypłaca obecnie Harry’emu i Williamowi łącznie prawie 25 milionów złotych z ponad 400 milionów złotych rocznego Suwerennego Grantu. Jak wiadomo, jest on finansowany z pieniędzy podatników na rzecz najstarszych członków rodziny królewskiej. Mówi się, że to starszy z braci otrzymuje większą część tej kwoty. Zatem około 10 milionów złotych trafia do kieszeni Harry’ego.

Czytaj też: Księżna Meghan i książę Harry wybrali się do lasu. Nie spodziewali się, że zostaną…

decyzję
Instagram

To nie wszystko!

Harry może też liczyć na zyski z majątku ojca, które wynoszą prawie 6 miliardów złotych. Jak podają brytyjskie media, tylko w zeszłym roku książę Karol wypłacił synom z tej puli po prawie 25 milionów złotych.

Co z majątkiem po księżnej Dianie?

Okazuje się, że wartość netto Harry’ego szacuje się na około 150 milionów złotych. Z kolei, prawie 100 milionów złotych odziedziczył on po swojej zmarłej mamie, księżnej Dianie. Ale to nie wszystko, ponieważ około 34 milionów złotych znajduje się też na założonym mu przez królową funduszu powierniczym.

A co z majątkiem Meghan?

Jak podają brytyjskie tabloidy, wartość Markle szacuje się na około 20 milionów złotych. Amerykanka nadal też zarabia na serialu „W garniturach”.

Czytaj też: Księżna Meghan i książę Harry są ZAŁAMANI! Wydali oficjalne oświadczenie…

decyzję
Instagram

Źródło: Pudelek.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze