Kuba Wojewódzki wrzucił zdjęcie z NAGĄ KOBIETĄ! „To jest tak słabe, że aż żałosne”

Kuba Wojewódzki wciąż nie przestaje szokować. Naczelny showman TVN-u właśnie wrzucił do sieci zdjęcie, o którym mówią teraz wszyscy. Na opublikowanej przez Kubę fotce możemy zobaczyć zupełnie nagą kobietę prężącą się tuż za jego plecami… Przesadził?

Król prowokacji

Kuba Wojewódzki uwielbia robić różnego rodzaju prowokacje. Słynny gwiazdor TVN-u słynie nie tylko z ciętego języka, ale też ze specyficznego poczucia humoru, którym zjednał już sobie wielu fanów. Niestety nie wszystkich przekonuje jego styl bycia…

Wrzucił do internetu zdjęcie nagiej kobiety

Wojewódzki wrzucił właśnie do sieci zdjęcie nagiej kobiety leżącej w łóżku. Na fotce nie widać ani jej włosów, ani twarzy. Widzimy jedynie, że to młoda i bardzo zgrabna kobieta o najprawdopodobniej ciemnym kolorze włosów.

Czytaj też: Anna Mucha SKOMENTOWAŁA swoje rozstanie z Marcelem Sorą? Zaskakujący wpis!

nagą
IG

„W nocy tradycyjnie błyszczę najbardziej… 💥🐰🦅” – podpisał zdjęcie Wojewódzki.

Na pierwszym planie widzimy samego Kubę z wsadzonym do ust specjalnym domowym wybielaczem do zębów, którego jest twarzą. Fotka niestety nie przypadła do gustu internautom…

„Chyba mnie oczy mylą?”, „To jest tak słabe, że aż żałosne”, „Nie wiem co napisać”, „Starzejesz się chłopie… jeśli takie foty wrzucasz”, „Wykorzystywanie gołej pani, by przykuć uwagę tylko po to, by sprzedać wybielacz do zębów. Dno dna” – pisali na Instagramie fani.

Rzeczywiście przesadził?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze