Kurdej-Szatan wyleciała z The Voice KIDS – Wiemy, KTO ją ZĄSTAPI?

Trwają nagrania do programu The Voice Kids.

W poprzednich sezonach współprowadzącą The Voice Kids była Barbara Kurdej-Szatan – lubiana aktorka i przesympatyczna prezenterka. Z TVP została zwolniona – podobno – ze względu na względu na swoje poglądy polityczne. Dziękując za współpracę Barbara napisała:

 

„dziękuję również władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy. Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak – było wspaniale! :))) „

 

Obecnie trwają nagrania do kolejnej edycji The Voice Kids, a u boku Tomasza Kammela stanęła nowa prowadząca. W TVP pojawiła się najpierw w programie „Bake Off. Ale ciacho”, następnie w „Dance, Dance, Dance”, aż w końcu trafiła do „Pytania na Śniadanie”. Jak widać zatem jest ona lansowana na nową gwiazdę telewizji publicznej. Kim jest ta osoba?

Nową prowadzącą The Voice Kids jest tancerka Ida Nowakowska. Na instagramie programu napisano:

 

„O to wspaniali prowadzący! Tomasz oraz Ida”

 

kammel, nowakowska
instagram.com/voicekidspoland/

 

Pod postem pojawiło się bardzo dużo komentarzy, w których fani piszą, że Basia była lepsza. A jak Wy sądzicie? Czy Ida sobie poradzi w nowej roli?

Czytaj także: BARBARA Kurdej-Szatan ZABAWIŁA się kosztem swoich FANÓW! Zobacz, JAK zareagowali?!

 

View this post on Instagram

O to wspaniali prowadzący! Tomasz oraz Ida

A post shared by Voice Kids Poland (@voicekidspoland) on

fot. instagram.com/kurdejszatan

Komentarze

Komentarze