Leczyli chłopca na SCHIZOFRENIĘ, okazało się, że miał… chorobę kociego pazura!! Koniecznie się sprawdź!

14-latek przez 18 miesięcy leczony był na schizofrenię.. okazało się, że miał chorobę kociego pazura! Lekarze zdiagnozowali go z chorobą psychiczną, po tym jak ten twierdził między innymi, że włada super mocami, a jego kot chce go zabić.

 

Zobacz też: PORUSZAJĄCE WIDEO! Zobacz jak pies opiekuje się dzieckiem!!!

 

Objawy chłopca wskazywały na dość duże problemy z psychiką. Jednak kiedy lekarze zauważyli na jego ciele ślady po udrapaniach od razu przerwali terapię. Odstawiono leki psychotropowe, a zamiast nich zastosowano te antybakteryjne. Niepokojące objawy chłopca jak i ślady na jego ciele ustąpiły bardzo szybko.

 

 

14-latek cierpiał na chorobę kociego pazura, która przenoszona jest głownie przez młode kotki. Początkowo nie ma żadnych objaw, zwykle po 5 dniach pojawia się gorączka, bóle głowy i brak siły. W miejscu zadrapania widoczne zaczynają być plamki, które z czasem zaczynają się uwypuklać i zamieniać w wyczuwalne grudki. Takie znamiona mogą utrzymywać się przez kilka miesięcy.

 

 

Jeśli masz na ciele wypukłe ślady przypominające rozstępy, to koniecznie idź do lekarza. Nieleczona choroba kociego pazura może prowadzić do zapalenia szpiku i kości, bólu stawów, zapalenia wsierdzia, zapalenia płuc lub opłucnej czy zapalenia nerwu wzrokowego!

 

 

 

Źródło: theepochtimes, medonet
Źródło zdjęcia: pixabay

Komentarze

Komentarze