LEKARZ krzyknął: „WYGLĄDASZ jak ŻYWY TRUP”. 26-latka WAŻY tyle co 4-letnie DZIECKO

26 letnia Kristina Karyagina to Rosjanka, która od dawna zmaga się z ciężką anoreksją. Przez wiele głodziła swój organizm, jedząc bardzo małe ilości jedzenia. Zwykle były to owoce. Dziś waży zaledwie 17 kilogramów- tyle ile przeciętny 4 latek.

Historia 26-latki wyszła na jaw po tym, jak osobowość rosyjskiej telewizji Marii Kokhno wrzuciła nagranie na swój oficjalny Instagram. W nagraniu uczestniczyła także Karyagina. Profil Marii obserwuje około 520 000 obserwujących. Kokhno postanowiła zorganizować Kristinie wizytę u tego samego specjalisty od zaburzeń odżywiania, u którego sama się leczyła. W przeszłości Marii również cierpiała na anoreksję.

Dr Goland był przerażony widokiem 26-latki. W dość niekonwencjonalny sposób starał się przekonać Karyaginę, by uświadomiła sobie wreszcie powagę sytuacji. „Czy myślałaś kiedyś o odgrywaniu roli w horrorze? Może żywego trupa?”- zapytał lekarz.

Okazuje się, że brutalne słowa lekarza poskutkowały. Dziewczyna pierwszy raz od dłuższego czasu zjadła normalny posiłek. Przed tym dniem jej codzienna dieta obejmowała tylko maleńki kawałek jabłka lub banana, wodę i sok. 26-latka zdała sobie sprawę, że może wygrać z chorobą. 

Zobacz też: Pozostałości HEROINY I METANOLU w toalecie! KOBIETA OSTRZEGA inne matki

Źródło: Instagram @marynova888

Źródło zdjęć: www.healthline.com, Instagram @marynova888

 

Komentarze

Komentarze