Lepiej SPAĆ z MĘŻEM czy z DZIECKIEM! Maja BOHOSIEWICZ nie ma WĄTPLIWOŚCI, że…

Każda mama ma dylemat – spać z dzieckiem, czy też nauczyć je spać samemu?

Taka rozterka pojawia się dlatego, że na początku jest to naturalne, że śpimy z dzieckiem. Jest malutkie, kilka razy w nocy trzeba je karmić, więc wspólne łóżko to dobry pomysł i wygoda.

Potem jednak przychodzi czas, gdy powinniśmy(?) malucha nauczyć spać samego – we własnym łóżeczku a może też z czasem w osobnym pokoju. Jeśli ten proces się przeciąga, to w wielu związkach źle się to kończy. >>> Czytaj: Dziecko śpi w Waszym łóżku? To może skończyć się rozwodem! 

A jakie zdanie na ten temat ma Maja Bohosiewicz? Aktorka i influencerka, która chwali się udanym małżeństwem, a o swoim mężu mówi tak:

„(..) mój mąż wg mnie jest prawie lekarzem, totalnie mechanikiem samochodowym, fizykiem, numerolożką, zna tajniki uzdatniania basenów chlorem, wie dokładnie jak trzeba hamować żeby nie zderzyć się z jeleniem, umie w żarówki i we wszystkie komputery, potrafi płacić rachunki i oblicza mi za każdym razem równania z jedną niewiadomą (netto brutto, tak jestem matołem).”

 

Skoro jej związek jest tak udany, to sądzić by można, że Bohosiewicz jest zwolenniczką zamknięcia małżeńskiej sypialni dla dzieci. Tymczasem…

 

instagram.com/majabohosiewicz/

 

Jest zupełnie odwrotnie!

 

„Spanie z dzieckiem to jedna z najfajniejszych rzeczy w macierzyństwie jaka mi się przytrafiła. Serio, nie rozumiem po co miałabym uczyć ich, że mają spać sami kiedy możemy wszyscy razem. 🙈 a to dostane stopą w oko, a to pośpie na ziemii bez „kordeczko”, a to moge uspokajać dwulatkę która co noc krzyczy ponad godzinę, że „ nie mogę, muszę, mam iść, zostać, robić masaż, nie dotykać, wyjść, leżeć oraz nieee taaaaak!” 🥰 ale jednak obudzić się obok takiego ciepłego gargamela to aż się zęby z miłości zaciskają. „

 

Wyznanie dosyć zaskakujące, a kolejne zaskoczenie czeka nas w komentarzach fanów Mai. Otóż po takim wyznaniu spodziewać by się można krytyki. Jednak wśród setek komentarzy – trudno ją znaleźć. Czytamy raczej słowa poparcia i solidarności. Więc jak to jest z tym spaniem z dziećmi…?

https://www.instagram.com/p/B2D0_AWCmAt/

fot. instagram.com/majabohosiewicz/

Komentarze

Komentarze