Lewandowscy kiedyś BYLI BIEDNI! „Ja jeździłem Fiatem Bravo, Ania Matizem”

Anna i Robert Lewandowscy to najgorętsza sportowa para pochodząca z kraju nad Wisłą. On – znany i uwielbiany piłkarz, Ona- mistrzyni karate, sportsmenka, coach, twórczyni bloga Healthy plan by Ann. 

Wielu internautów z zazdrością patrzy na osiągnięcia i dorobek Lewandowskich. Mało osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że ich życie nie zawsze wyglądało tak kolorowo.

Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas. I kiedy zaczęłam zarabiać swoje pierwsze pieniądze, to było stypendium. Miałam wtedy 18 lat, to było 800 zł. Połowę oddawałam mamie, a połowę miałam dla siebie – przyznała Anna Lewandowska w rozmowie z dziennikarką Magdą Mołek.

W 2018 roku majątek Robert Lewandowskiego wyceniono na 352 mln złotych. Jest on najlepiej zarabiającym polskim piłkarzem, znajdującym się również na liście najbogatszych piłkarzy świata. Mimo posiadania ogromnej fortuny, piłkarz ceni sobie inne wartości.

Dla nas rzeczy materialne nie są najważniejsze, staramy się podchodzić do życia według zasady: nie jest istotne to, co masz, ale to, kim jesteś. Zaczynaliśmy wspólne życie zarabiając po 1200 zł. Ja jeździłem Fiatem Bravo, Ania Matizem. Czasem wspominamy życie w mieszkaniu komunalnym. Pamiętamy, jacy byliśmy szczęśliwi, mimo że po kuchni czasem biegały karaluchy- powiedział do dziennikarzy Faktu Robert Lewandowski.

Źródło: Fakt, Program Magdy Mołek „W roli głównej”

Zobacz też: Nieznane fakty na temat Lewandowskich. ZOBACZ co działo się podczas …

Komentarze

Komentarze