Lexa Elite – wózek spacerowy z przekładanym siedziskiem

Wózek spacerowy to jeden z głównych elementów wyprawki, którą każdy rodzic musi skompletować dla swojego malucha. Bogata oferta produktów dziecięcych przyprawić może o zawrót głowy. Marką, która zasługuje na wyróżnienie, jest niemiecka firma Recaro i wózek Lexa Elite. Dlaczego warto się mu przyjrzeć?

Czym są wózki spacerowe?

Wózki spacerowe służą rodzicom i ich dzieciom, które nauczyły się siedzieć samodzielnie. Najczęściej są to maluszki po 6. miesiącu życia. Wózki tego typu są lekkie, niewielkich rozmiarów oraz możliwe do złożenia. Idealnie sprawdzą się więc zarówno przy codziennych spacerach, jak i podczas dalszych wycieczek. Spacerówkę łatwo zmieścić w bagażniku i wyjąć ją z pojazdu. To dobre rozwiązanie również dla osób niezmotoryzowanych, które podróżują komunikacją miejską.

 

zdjęcie ilustracyjne – pixabay

 

Spacerówka Lexa Elite od marki Recaro

Spacerówka Recaro Lexa Elite to najwyższa jakość, zamknięta w estetycznie wykonanym produkcie. Łączy w sobie zalety wózka spacerowego oraz wielofunkcyjnego. W modelu tym istnieje możliwość umieszczenia malucha tyłem do kierunku jazdy i obserwacji jego zachowania. W kolejnych etapach siedzisko można odwrócić, aby dać dziecku możliwość patrzenia na otoczenie. Wózek spacerowy Lexa Elite to doskonałe rozwiązanie dla dzieci do 4. roku życia.

 

Wózek spacerowy Recaro Lexa Elite – zalety

Dlaczego warto zdecydować się na spacerówkę Lexa Elite od Recaro?

Szybkie składanie

Niewątpliwą zaletą wózka spacerowego Lexa Elite jest szybkie składanie i rozkładanie przy użyciu tylko jednej ręki.  Spacerówka zajmuje w bagażniku niewiele miejsca. Może stać samodzielnie po złożeniu.

 

Waga piórkowa

Spacerówka Lexa Elite to model ultralekki – jego waga to jedyne 7,8 kg. Jest więc łatwy w sterowaniu i przenoszeniu.

 

Możliwość zmiany kierunku jazdy

Ponieważ wózek Recaro Lexa Elite posiada mechanizm przekładania siedziska, rodzic ma możliwość zmienić kierunek jazdy maluszka. Dziecko będzie więc miało możliwość zachowania kontaktu z rodzicem lub obserwacji świata, który go otacza.

 

Pozycja spoczynkowa

Model wózka Lexa Elite posiada wygodne oparcie wraz z regulowanym podnóżkiem. Elementy te pozwalają ustawić sprzęt w pozycji spoczynkowej dla noworodka. Można także dostosować go do starszego dziecka.

 

Adaptery podróżne

Wózek spacerowy Lexa Elite wyposażony jest w adaptery, usprawniające montaż nosideł Salia Elite lub Avan. Dziecko będzie mogło wygodnie spać przez całą, nawet długą podróż.

 

Amortyzacja

Ten model wózka wyróżnia się amortyzowanymi kołami, które zapewniają komfort jazdy po każdym podłożu. O łatwe manewrowanie dbają przednie, obrotowe koła.

 

Spacerówka Recaro Lexa Elite – korzyści z kupna

Wózek spacerowy Lexa Elite to najlepszy wybór do codziennego użytku. Posiada on duży kosz na zakupy, w którym bez problemu zmieścić można dużo produktów. To wygodny w prowadzeniu model, wyposażony w odporną na warunki atmosferyczne i miłą w dotyku rączkę. Posiada 5-punktowy system pasów z klamrą, który upraszcza żmudny proces przypinania i odpinania dziecka ze spacerówki. Ponadto wyposażony jest w dodatkowy, naramienny pasek, umożliwiający wygodne przeniesienie spacerówki, gdy jest ona złożona.

Zaletą wózka spacerowego Lexa Elite jest duża budka z ochronną przeciwsłoneczną, z dodatkowym filtrem UPF50+. Elementy te zapewniają odpowiednie zabezpieczenie przed negatywnym działaniem słońca oraz innych warunków atmosferycznych, takich jak wiatr, deszcz, śnieg. Daszek posiada teleskopową regulację, można więc dostosować go do aktualnego wzrostu dziecka. Kolejnym udogodnieniem jest siateczka, zlokalizowana w budce przeciwsłonecznej. Umożliwia ona stały przepływ świeżego powietrza i zapewnia stały podgląd na dziecko.

 

Podczas jazdy spacerówką każdy maluszek czuje się w pełni komfortowo. Dlaczego? M.in. dzięki wykonanej z przyjemnego materiału ochronce na pas barkowy, która zabezpiecza skórę dziecka przed otarciami. Regulowany podnóżek pozwoli ustawić wygodną pozycję na cały spacer, a hamulce flip-flop każdy rodzic obsłuży z łatwością, nawet w letnich klapkach.

 

Wózek spacerowy to niezbędny element wyprawki dla dziecka. Ma uprzyjemniać podróżowanie z pociecha, z tego też powodu należy dokładnie zapoznać się z jego charakterystyką. Warto sprawdzić koła, wagę, rączkę do prowadzenia, materiał, z którego wykonane jest siedzisko i wszystkie inne czynniki, które mogą wpłynąć na komfort jazdy. Mnogość zalet spacerówki Recaro Lexa Elite sprawia, że jest to jeden z najlepszych modeli sprzętu nie tylko do szybkich spacerów, ale też dłuższych podróży.

 

 


 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 

Komentarze

Komentarze