„Liberalna” Paulina Młynarska nazwała Jurka Owsiaka „dziadersem”. Czym jej podpadł?

Paulina Młynarska zamieściła na swoim facebookowym profilu obszerny wpis dotyczący Jurka Owsiaka.

W swoim poście Paulina Młynarska odnosi się do słów twórcy WOŚP dotyczących aborcji:

 

Nie jesteśmy świrami, wariatami, którzy mówią, że aborcja ma być na pstryknięcie. To jest absolutnie nadużycie – miał powiedzieć Owsiak.

 

Ta wypowiedź bardzo nie spodobała się Paulinie Młynarskiej. Choć dziennikarka uważa się za osobę o liberalnych poglądach, to – jak widać – nie toleruje tego, że ktoś ma inne. Nazwała Owsiaka dziadersem, bonie popiera on aborcji na żądanie:

 

Jurku Owsiaku, jesteś dziadersem. Kochanym, uwielbianym, za którego wiele z nas dałoby się pokroić. Ale jesteś dziadersem. Świadczy o tym łatwość z jaką w czasie, gdy Polki masowo protestują przeciw sadystycznej ustawie antyaborcyjnej, rzucasz hasło „aborcja na pstryk” i opowiadasz się za zgniłym kompromisem.

(…)

To dlaczego kobieta decyduje się przerwać ciążę, nie podlega Twojej ocenie. Jest to sprawa wyłącznie pomiędzy nią, jej partnerem i jej lekarzem/lekarką. Takie są cywilizowane standardy w krajach, w których kobiety nie są uważane za niezdolny do samodzielnego myślenia inwentarz, będący własnością przemądrzałych dziadersów.

 

Tym razem internauci stanęli po stronie Owsiaka, nawet jeśli ma on inne zdanie niż liberalna i „tolerancyjna” Paulina Młynarska:

 

A to nie jest tak, że każdy ma prawo do własnej opinii? Może zdanie pana Jerzego jest dokładnie takie, jak powiedział – dlaczego zakładać, że nie przemyślane? Bo inne niż Pani?

 

A, jeśli ma inne zdanie, niż Pani, znaczy nie przemyślał? Przykro, rzeczywiście. Tylko jeden pogląd jest słuszny, reszta nie myśli. Nie zauważyłam też, żeby Owsiak oceniał kobiety. Wyraził swoje zdanie nt aborcji na życzenie. To Pani go oceniła w tej chwili, nie dając mu prawa do innego zdania.

 

Przykro czytać o jedynie słusznych poglądach…
Poza tym wspólny wróg jest gdzie indziej…

 

A jakie jest Wasze zdanie, jest Owsiak dziadersem czy nie?

 

Zobacz też: Wdowa smoleńska smoleńska dostaje wulgarne wiadomości. Jej reakcja jest szokująca!

 

 

Komentarze

Komentarze