Licytacje ofert gwiazd na WOŚP. Padają zaskakująco niskie ceny!

W ramach WOŚP wiele gwiazd przekazuje różne przedmioty lub inne oferty – spotkania, koncerty czy wyprawy.

I tak w ramach WOŚP można na przykład umówić się na kolację z Andrzejem Piasecznym (czytaj tutaj), pojechać na obóz z Anną Lewandowską czy przez jeden dzień zastąpić Roberta Biedronia w Brukseli (zobacz tutaj).

 

Jest też wiele innych ofert i od gwiazd czy celebrytów, a niektóre z nich zaskakują niską ceną. Oczywiście cały czas trwa licytacja, więc mogą jeszcze znacznie wzrosnąć. Tymczasem na stronie aukcji uwagę zwracają te licytacje:

 

– Niesamowita wyprawa od Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko „Wybierz się z naszymi darczyńcami do pięknej Puszczy Piskiej konno, bryczką lub na piechotę. W ramach aukcji zwycięzca zobaczy też stadninę i zje kolację z Karoliną i Piotrem.” – 510 zł.*

 

– Kurtka z autografami znanych osób od Kayah – „. Są na niej między innymi autografy od Jolanty Kwaśniewskiej, Beaty Kozidrak, Kasi Kowalskiej, Pezeta, Viki Gabor, Adama Sztaby.” – 600 zł.

 

Suknia ślubna od projektantki Karoliny Seeger – „Wylicytuj suknię ślubną uszytą na miarę od projektantki Karoliny Seeger. Projektantka pomoże Ci skomponować stylizację ślubną. Dodatkowo weźmiesz udział w sesji zdjęciowej z profesjonalnym fotografem. Do sesji przygotuje Cię wizażystka oraz fryzjerka, a efekty zostaną udostępnione na social mediach KS.” – 325 zł.

 

Sesja zdjęciowa w GLAMOUR od Zuzy Kołodziejczyk – brak ofert

 

– Suknia Grażyny Torbickiej od Violi Piekut – 610 zł.

 

Na drugim biegunie są licytacja osiągające znacznie wyższe stawki. Znajdziemy tu Puchar FAME MMA oraz spotkanie z Marcinem Dubielem za 9900 zł, wycieczka po górach z Justyną Kowalczyk za 9200 zł. czy epizod na planie serialu „BrzydUla 2” – 10004 zł.

Więcej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na stronie rzeczyodserca.pl

 

* podane ceny – dostęp 23.01.2021

 

Komentarze

Komentarze