Łukasz Kubot zostanie ojcem! Pokazał zdjęcie CIĘŻARNEJ dziewczyny! Piękna?

Znany tenisista Łukasz Kubot i Miss Polski 2015 – Magdalena Bieńkowska zostaną już wkrótce po raz pierwszy rodzicami. Zobaczcie jak była miss wygląda w zaawansowanej ciąży!

Kim jest Łukasz Kubot?

Łukasz Kubot urodził się 16 maja 1982 roku w Bolesławcu. To jeden z najlepszych polskich tenisistów, triumfator Australian Open 2014 i Wimbledonu 2017 w grze podwójnej, były lider rankingu ATP deblistów, zwycięzca dwudziestu czterech turniejów deblowych ATP Tour oraz finalista dwóch turniejów singlowych ATP Tour i piętnastu turniejów deblowych ATP Tour. Reprezentant Polski w Pucharze Davisa od 2001.

Kubot mieszka w Lubinie, zaś jego baza treningowa znajduje się w Pradze. Trenerami Kubota są Czesi Jan Stočes i Ivan Machytka. Reprezentuje dwa kluby: polski KKT Wrocław oraz czeski TK Neride.

Czytaj też: Chrissy Teigen przeszła operację usunięcia implantów piersi! SZOK, co wydarzyło się później…

ojcem
IG

Związek z Miss Polski

Łukasz Kubot spotyka się od jakiegoś czasu z Miss Polski 2015 – Magdaleną Bieńkowską. W maju, w dniu 38. urodzin Łukasza para ogłosiła swoje zaręczyny, które miały miejsce na tle słynnej opery w Sydney. Bardzo możliwe, że Magda była już wówczas w ciąży, ponieważ na jej Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie, na którym widzimy jej sporych już rozmiarów brzuszek.

ojcem
IG

Zdjęcie z brzuszkiem

Fotografia z ciążowym brzuszkiem zrobiła ogromne wrażenie na fanach pary.

„Najpiękniejsze przed wami❤️”.

„Gratulacje! Jesteście piękni i bardzo do siebie pasujecie”.

„Wszystkiego najlepszego kochani” – napisano pod zdjęciem.

Dołączamy się do życzeń i gratulacji od fanów.

ojcem
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze