Ma 53 lata i świetnie wygląda. Halle Berry wykluczyła z diety TE TRZY produkty!

Halle Berry to amerykańska aktorka. Już w sierpniu tego roku będzie miała 54 lata, ale nadal zachwyca swoją urodą i figurą.

Kariera Halle Berry zaczęła się od udziału w wyborach miss. Później pracowała jako modelka, a już w 1991 roku rozpoczęła karierę aktorską.

Halle mogliśmy oglądać w takich filmach jak Czekając na wyrok, serii X-Men,  Bumerang, Flintstonowie, Senator Bulworth, Śmierć nadejdzie jutro, Gothika, Atlas chmur, Połączenie, Kingsman: Złoty krąg i John Wick 3.

 

Pomimo swojego wieku aktorka nadal świetnie wygląda. Sekretem jej sylwetki i urody są oczywiście ćwiczenia. Halle Berry na swoim profilu bardzo często pokazuje zdjęcia z treningów. Widać, że dla niej nie jest to jedynie przymus czy obowiązek, ale że naprawdę to lubi.

 

Do tego dochodzi dieta. Aktorka ze swojego jadłospisu wykluczyła trzy rzeczy.

Pierwsze to cukier. Halle nie je słodyczy, nie słodzi napojów, stara się nawet ograniczać spożycie słodkich owoców!

Druga grupa to węglowodany. Na talerzu aktorki nie znajdziemy pieczywa, makaronu czy ryżu. Zamiast tego pojawiają się chude produkty białkowe.

Trzeci składnik to… wino. Halle Berry bardzo lubiła wino, ale zdecydowała się z niego zrezygnować, nie pije też innych alkoholi.

 

Zobacz też: Tomasz Sekielski schudł 70 kg. Zobacz JAK teraz wygląda?

Komentarze

Komentarze