Maciej Kurzajewski złożył synowi życzenia. Uwagę zwraca JEDEN szczegół! (FOTO)

Maciej Kurzajewski to prezenter i dziennikarz sportowy.

Od wielu lat Maciej Kurzajewski pracuje w Telewizji Polskiej, a sport to dla niego nie tylko teoria, ale i praktyka. Sam Maciek jest zapalonym biegaczem i chętnie dzieli się swoją pasją z innymi.

 

Od 1996 roku był mężem dziennikarki Pauliny Smaszcz (rozwód w 2020 r.). Para ma dwóch synów Franciszka (ur. 1997) i Juliana (ur. 2006).

 

Z okazji urodzin starszego potomka Kurzajewski zamieścił okolicznościowy wpis:

 

Aż trudno uwierzyć, że Franek kończy dzisiaj 23 lata! 🎂 Synku, jesteś radością mojego życia, jesteś mądrym i dobrym człowiekiem. Każdego dnia z dumą obserwuję jak odważnie kroczysz przez życie. Zawsze możesz na mnie liczyć! Bądź szczęśliwy! Kocham Cię! ❤️ Tata

 

Jak widać, sam wpis Macieja to życzenia dla syna. Uwagę zwraca jednak zdjęcie Franka, na którym wygląda nieco kobieco – niemal leżąc w fotelu.

 

Franciszek Kurzajewski – https://www.instagram.com/maciejkurzajewski/

 

Druga kwestia to hasztagi, jakimi Maciej Kurzajwski opatrzył swój post. Są to:

 

#urodziny #Franek #23 ##happybirthday #hero #syn #miłość #radość #szczęście #duma #stolat #loveislove #dom #fun

 

uwagę zwraca ten szczegół – https://www.instagram.com/maciejkurzajewski/

 

Hasztag „loveislove” używany jest często przez homoseksualistów i środowiska LGBT. Dlaczego zatem tata miałby stosować taki opis w kontekście swojego syna? Co więcej, ten hasztag na komórce wyświetla się w tęczowych barwach.

 

Czy zatem Maciej Kurzajewski chciał tym samym poinformować świat, że jego syn Franciszek jest gejem? Czy też miało to być delikatnie nawiązanie do spraw poruszanych w trakcie kampanii wyborczej?

 

Zobacz też: Kammel chciał zaprosić mamę na obiad. Skończyło się to zupełnie inaczej! (FOTO)

Komentarze

Komentarze