Dziecko i Figura

Ciąża

Macierzyństwo BEZ CENZURY. Nie licz na to, gdy pojawi się dziecko

macierzyństwo, matka, dzieci

Macierzyństwo oznacza dla każdej kobiety wejście w nowy schemat i nieznaną dotąd rolę. Wraz z pojawieniem się dziecka, zmieniają się priorytety, nieznane zadania i oczekiwania. Macierzyństwo to stan, który pozostaje z nami do końca życia. Dzisiaj przygotowaliśmy artykuł na temat ukrytych pragnień każdej mamy. Za czym tęsknią? O czym marzą? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

WYDANIE PENSJI NA WŁASNE PRZYJEMNOŚCI

Kiedy jest się singielką, większość oszczędności można wydawać na własne potrzeby i przyjemności. Wyjazd do SPA, egzotyczna wycieczka, drogie torebki. W momencie, gdy zakładasz rodzinę zmianie ulegają również priorytety. Szczególnie wtedy, kiedy macie dzieci. Niestety, ale: deserki, mleko, produkty pielęgnacyjne, pieluszki, łóżeczki, nosidełka, nowy komplet ubranek- wszystko to kosztuje. Większość rodziców, w tym wypadku nie tylko mam zapomina o beztroskich czasach, w których można było zafundować sobie drogą zachciankę!

ZAKOŃCZENIE ROZPOCZĘTEJ CZYNNOŚCI

Kiedy maluch jest w pobliżu i zaczyna płakać, wszystko inne staje się nieważne. Każda mama przyzwyczajona jest do tego, że większość czynności przerywa kilkukrotnie, by dopiero później móc je zakończyć.

BRAK ZMARTWIEŃ

Chyba każdy z nas słyszał nie raz słowa przestrogi od własnej mamy. „Ubierz się cieplej”, „Uważaj na siebie!”, „Zadzwoń jak tylko dojedziesz na miejsce”…No właśnie! Mamą jest się na całe życie. Chcąc nie chcąc, każda martwi się o bezpieczeństwo dziecka, bez względu na wiek. Są też gorsze zmartwienia, z którymi borykają się matki. Takie, jak choroby, wypadki losowe, pobicia, problemy dziecka związane z nauką. Te sytuacje sprawiają, że nie tylko dzieci, ale i mamy cierpią.

KAWA WYPITA W SPOKOJU

Możesz zapomnieć o spokojnym poranku i świeżej kawie. Małe, płaczące dziecko obudzi się głodne. Starsze przybiegnie do twojego łóżka, żebyś poczytała mu nową bajkę lub opowiedziała historię. Dorastająca nastolatka krzyknie ze swojego pokoju, że już wychodzi i potrzebuje na bilet autobusowy. Wyspana? Chyba jednak nie tym razem.

Zobacz też: Tego ROZKOSZNEGO BOBASKA ogląda dziś CAŁA POLSKA! Zgadniesz KTO TO?

Źródło: bezlitosne.pl

Źródło zdjęcia: pexels.com
  
Wyżej